Back to Question Center
0

Kā es varu izveidot atpakaļsaišu vietnei bez maksas?

1 answers:

Ja jūs vēlaties izveidot atpakaļsaišu vietnei, nevis ātri saņemt dažus apmaksātus - iespējams, esat jau pieņēmuši labi izstrādātu lēmumu. Apskatīsimies - pieteikšanās uz saišu tirdzniecību dažreiz var izrādīties ļoti daudzsološi. Taču patiesībā tomēr ir daudz lielākas iespējas padarīt vairāk kaitēt jūsu pašreizējā pakāpē, nevis gūt labumu no jebkura izmērāma un ilgstoša satiksmes intensitātes, VKS, reklāmguvuma utt.Lieta ir tāda, ka tagad uzņēmums Google uzsver, ka jāpiešķir tikai kvalitatīvas un dabiskas saišu izveides stratēģijas. Tas nozīmē, ka, lai izveidotu vietnei atbilstošas ​​atpakaļsaišu pareizā veidā, jums būs jāiegulda laiks un pūles, lai piesaistītu tikai attiecīgās trešās puses tīmekļa lapas un emuārus.Nu, mūsdienu kvalitātes un organisko saikņu veidošanas koncepcija nav tik vienkārši un viegli, kā agrāk, piemēram, pirms diviem vai trim gadiem. Šie labie vecie laiki jau sen pagājuši.


Mūsdienās mājas lapā var veiksmīgi izveidot atpakaļsaišu tikai, izmantojot pareizos praktiskos rīcības plānus, ievērojot vispārēju SEO stratēģiju pastāvīgi pārskata un koriģē aiz sevis. Bet joprojām nav jāuztraucas - šeit nāk daži izmantoti pierādīts veidi, kā iegūt kvalitātes saites. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir ieguldīt kādu laiku un pūles - ņemot vērā to, ka jūs neesat viens no tiem bez-labā ar rokām puiši - un jūsu saite profils ir uzcelta labi. Kaut arī daži no tālāk norādītajiem soļiem visticamāk aizņems ne vairāk kā dažas minūtes, lai jums būtu viss, jūsu lielais potenciāls uzlabot jūsu SEO nekad nedrīkst tikt novērtēts par zemu. Tātad, tālāk ir daži no maniem vislabākajiem veidiem, kā izveidot atpakaļsaišu tīmekļa vietnei - protams, efektīvi un, protams, nemaksājot pensu.

Iegūt kvalitatīvu saturu, kas sniedz vērtību

Acīmredzot, piesaistot vairāk dzīvo apmeklētāju ar unikālu, kvalitatīvu un bezmaksas informāciju ar reālu vērtību, iespējams, ir labākais veids, kā izveidot atpakaļsaišu tīmekļa vietnei dabiski, bez jebkādas risks nopelnīt rangu sodu. Viss, kas Jums nepieciešams, ir nodrošināt pārliecinošu lapas saturu (stingri raksti, situāciju analīze utt. ), lai vairāk cilvēku to varētu kopīgot, saitīt uz to un norādīt to citur tīmeklī. Tādējādi apsveriet pārveidot daļu no vienkāršajiem teksta rakstiem par kaut ko vairāk uztveramu un uzkrītošu, piemēram, noderīgu infographiku, izklājlapu, īsu situāciju analīzi, diagrammas utt.

Iegūstiet vislabāko no konkurentiem

Nu, nav nekas nepareizs, jo laiku pa laikam spiežot savus niša konkurentus, lai uzzinātu vairāk par viņu veiksmīgo pieredzi saites lai pilnveidotu savus centienus pēc iespējas labāk. Nevilcinieties mēģināt izmantot vienu no šiem populārākajiem tiešsaistes rīkiem, lai veiktu atzvanīšanas pētījumus un analīzi, kas pieejama atklātā pieejamā veidā. Kas attiecas uz mani, es atklāju, ka šādas sistēmas ir lietderīgākas, lai iegūtu nenovērtējamu konkurences ieskatu - Moz Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Screaming Frog SEO Spider. Viss var labi darboties tur. Vienkārši apsveriet jau izpētītos maršrutus uz augstāko PageRank un autoritātes avotiem, lai izveidotu atpakaļsaišu jūsu vietnei vai emuāram.

Apakšējā rinda

Ar stabilu saturu, lai dabiski izveidotu kvalitatīvas atpakaļsaišu un izmantotu jūsu nišas konkurentus, lai atkārtotu to labāko uzvaru jūsu labā - būtu lieliski, vēl joprojām nebūtu pietiekami. Tādā veidā pārliecinieties, ka jūs turpināt strādāt ne tikai pašu saišu izveidošanai, bet arī spēcīgākai autoritātei un sabiedrības izpratnei. Apsveriet intervijas ar top ietekmīgākajiem jūsu nozares pārstāvjiem, piesaistot plašu auditoriju tautas sociālajās medijās, paplašinot savus labākos šedevrus, izmantojot viesu emuāru ziņas un rakstus, kā arī sniedzot gudrus un ieskatus komentārus, lai izbaudītu šos pelnītās atpakaļsaišu apmaiņā Source .

December 22, 2017