Back to Question Center
0

Vai varat man parādīt pareizo pieeju, lai nopirktu PR10 atpakaļsaišu par brīvu?

1 answers:

Tas ir pareizais jautājums, jo tiek pieņemts, ka saites ar visaugstāko domēna autoritāti un PageRank vērtībām (piemēram, PR5 - PR10 atpakaļsaišu) var nopelnīt, nevis iegādāties. Jā, protams, visā tīmeklī ir daudz dažādu piedāvājumu ar dažāda veida saitēm, un pat PR10 atpakaļsaišu var viegli atrast pārdošanā. Tomēr 99. 9% gadījumu šie "piedāvājumi" ir nekas cits kā triki, kurus scammers izmanto tikai, lai gūtu peļņu. Jūs nevēlaties, lai jūsu vietne vai emuārs nonāktu smagā rangu soda naudā par zemu kvalitāti izmaksāto atpakaļsaišu vairumā, vai ne? Atcerieties, ka runa ir par veiksmīgu saišu veidošanu SEO - kvalitāte vienmēr ir svarīga, nevis kvantitāte. Es domāju, ka, ja ir izveidotas pāris nopelnītās PR10 atpakaļsaišu, piemēram, no izglītības un valdības tīmekļa vietnēm vai dažiem citiem uzticamākajiem avotiem, vienmēr ir labāki SEO mērķi, nevis radīt zemas kvalitātes atpakaļsaišu masas, turklāt bez skaidras izpratnes par galveno mērķi un to faktiskā darbība. Šeit ir redzams, kā jūs varat nopelnīt jaudīgākas saites uz SEO, un pat PR 10 atpakaļsaišu - protams, ir vairākas diezgan smalkas pieejas, lai palīdzētu jums ar to. Cita starpā es ieteiktu izmēģināt Atsauksmes, atsauksmes, iesniegumus, Viesu ziņas un Infographics. Bet lieta ir tā, ka PR10 atpakaļsaišu var sagrābt vai nu no valdības, vai tikai izglītības avotiem. Šogad jau esmu izdevies iegūt dažas papildu vērtīgas saiknes, it īpaši no pēdējām - un jūs varat arī mēģināt pelnīt PR8-PR10 atpakaļsaišu no dot EDU vietnes - vai nu ar plašām, vai arī izmantojot stipendijas.

Plašā informēšana

Visbiežāk katrs cienījams izglītības uzņēmums, kas neierobežots tikai ar universitātēm un koledžām, ne tikai vada oficiālo vietni, bet parasti tam ir atšķirīgs resursu lapas ar daudzām saitēm, kas vērstas uz visbiežāk piedāvātajiem resursiem, kas ir noderīgi visiem - gan studentiem, gan viņu skolotājiem. Tāpēc, pastāvīgi strādājot, lai saņemtu pamanīto un iekļautu šajās resursu lapās, turpmākai atsaucei var kļūt lielisks veids, kā iegūt, iespējams, visvērtīgākās atpakaļsaišu, nemaksājot dolāru, vismaz tieši. Es ieteiktu rīkoties ar plašu saziņu pa e-pastu, lai piedāvātu dažus noderīgus risinājumus, kas saistīti ar jūsu nozari, piemēram, tīmekļa dizains, automatizēti pētījumi utt.Un, protams, jūs domājat kā mēstuli. Jebkurā gadījumā, iegūt pat 5-10% pozitīvu atbildi, lai ievietotu savu saiti, šo tehniku ​​kļūst par pilnīgi saprātīgu, vai ne?

Stipendijas

Šai shēmai būs vajadzīgs ne tikai jūsu laiks un pūles, bet arī noteiktu budžeta izdevumu summa. Tas nozīmē izveidot un popularizēt stipendiju, lai saņemtu šo pelnīto dot EDU atgriezenisko saiti. Ja jūs esat gatavs strādāt stipendijā patiešām nopietni, šeit ir trīs galvenie jautājumi, kas jāpārvar ar uzdevumu:

  • Izveidojiet lapu, lai sniegtu vispārīgu stipendiju aprakstu un piedāvātu aizpildi - pieteikuma veidlapā iesaistīt dalībniekus.
  • Identificēt perspektīvās universitātes vai koledžas, izmantojot izvērstās meklēšanas virknes ar "stipendiju", kas tiek uzskatīta par galveno atslēgvārdu.
  • Pabeigt informētību ar pieklājīgu e-pastu - un jūs varat atbrīvoties prom un sākt strādāt, lai izveidotu reālu stipendiju ar reāliem uzvarētājiem un atlīdzības Source .
December 22, 2017