Back to Question Center
0

Vai jūs varat ieteikt pērkot atpakaļsaišu no tīkla emuāriem (PBN)?

1 answers:

Kas attiecas uz mani, es nevaru ne ieteikt, ne arī precīzi parādīt, kurš no pirmajiem tiek izmēģināts. Lieta ir tāda, ka es personīgi nejūtos kā Grey-Hat SEO, vai arī Dievs nedod Black-Hat SEO. Un pērkot atpakaļsaišu no privāto tīklu emuāriem ir noteikti tabu skats, ko Google ļoti ienīda. Es uzskatu, ka kļūstot apmaksātiem atpakaļsaitiem no tīkla emuāriem (PBN) neatkarīgi no tā, cik veiksmīgi tie pašlaik ir, visdrīzāk ir vieglākais veids, kā nopelnīt nopietnu un grūti atlīdzināmu (dažkārt pat neatgriezenisku).

Tomēr privāto tīklu emuāri joprojām ir populāri tagad, un esmu arī redzējis daudzus iesācēju tīmekļa pārziņiem, kuri bauda darījumu un gūst labumu no diezgan ātra un diezgan izmērāma progresa SEO. Bet kāda ir patiesība? Kā veikt labi izstrādātu lēmumu par atpakaļsaišu no tīkla emuāriem? Mēģināsim visu skaidri saprast - tikai ar vairākiem aukstajiem faktiem un maniem īstiem ieteikumiem nosvērt savus plusi un mīnusus. Galu galā tas ir atkarīgs no jums tikai izlemt.

Atpakaļsaiti no tīkla blogiem ir piemēroti:

  • Ņemot kontroli pār SEO, es domāju, ka jūs varat iegūt spēcīgu priekšrocību salīdzinājumā ar saviem konkurentiem. Viss ir vienkāršs - pērkot saites no PBNs, jūs varat brīvi pielāgot savas saites, piemēram, traki, lai pārbaudītu visas iespējamās saites un tekstu enkuru iespējas.Jā, tā ir ārkārtīgi pievilcīga iezīme - tikai tāpēc, ka nav citas stratēģijas, kas ļautu šai brīvībai pārbaudīt visu, kas darbojas, šeit un tagad.
  • Izmantojot tūlīt augstākas iestādes, tāpat kā PBN, jūs varat piesaistīt veco un labi pazīstamo jau esošās tīmekļa vietnes autoritāti - bez kavēšanās. Tiešsaistes saišu iegāde no tīkla emuāriem var šķist vēl pievilcīgāka, jo īpaši ņemot vērā, ka šāda veida saites ir īpaši grūti veidot tīri dabiskā veidā.

  • Ietaupa daudz laika un pūļu, tikai tāpēc, ka derības PBN - vairs nevajag strādāt ar saziņu vai veidot attiecības. Runājot par mani, šāds garlaicīgs uzdevums, lai noteiktu pareizās informācijas izplatīšanas iespējas, ir vissliktākais no laikietilpīgajiem mēģinājumiem, kādus esmu kādreiz bijis.
  • Lai gan PBN ir neticami saprātīgi laika uzkrāšanas līdzekļi, tie atstāj durvis, kas ir atvērtas, lai risinātu galu galā grūtas problēmas tradicionālajās saiknes veidošanā. Piemēram, es domāju, ka reizēm gandrīz neiespējami nopelnīt šīs augsta PR atgriezeniskās saites no vecākiem un uzticamiem domēniem. Šķiet, ka to dara vieglāk vadāmi pat tad, ja jūs to paveicat, vismaz nepārkāpjot vadlīnijas. Galu galā ieguldot savu laiku un pūles, veidojot faktiskās attiecības vai jebkuru citu ievērojamu izplatību - nekad nevar dot jums cerības vai paredzamos rezultātus, neteikt garantētu progresu ilgstošas ​​partnerattiecībās.

Bottom Line

Nu, šeit ir dažas no sliktākajām lietām par atpakaļsaišu no tīkla blogus, tikai pilnības labad. Sliktākajā gadījumā scenārijs, izmantojot PBN saišu izveidei, var izraisīt manuālu sodīšanu - dažreiz tas var pat nonākt galējībās, kad viss beidzas ar pastāvīgu meklēšanas aizliegumu. Ja tā notiks, nebūtu nekas cits kā rīkoties, izņemot, lai no jauna no jauna izveidotu savu neveiksmīgo vietni vai emuāru - no paša sākuma Source .

December 22, 2017