Back to Question Center
0

Vai varat man parādīt, kā iegūt labas kvalitātes atpakaļsaišu?

1 answers:

Pirms kaut kas cits, kas padara kvalitatīvu aizmugurējo saiti? Kopumā tiek ņemts vērā, ka Google novērtē jūsu vietnes vai emuāra saišu profilu, izmantojot vairākus galvenos faktorus, piemēram, saišu autoritāti, domēnu vecumu, atbilstošu teksta enkura, dabisko saišu modeļus utt.Kāpēc jums vajadzētu zināt, kā iegūt labas kvalitātes atpakaļsaišu tikai? Vienkārši tāpēc, ka dabiski veidot atpakaļsaišu nesen ir kļuvis par vienu no vissvarīgākajiem ranga signāliem SEO. Tāpēc jums jāzina pareizās vietas un pareizās darbības, kas jāveic, lai nopelnītu šīs vērtīgās atpakaļsaišu. Un es gatavojas parādīt, kā iegūt kvalitātes atpakaļsaišu no sociālo tīklu, article marketing, mediju preses relīzes un dokumentu koplietošanas vietnes. Tātad, apskatiet tos visus zemāk.

Sociālie tīkli

Protams, mūsdienu sociālo mediju valstība ir vērts veidot saites ar. Un ir apmēram ducis sociālo tīklu un plašsaziņas līdzekļu vietņu, kas ir ieguvuši vislielāko aktīvo lietotāju auditoriju, piemēram, Google Plus, Twitter, Facebook utt.Lieta ir tā, ka ikviena tiešsaistes platforma, kas populāra sociālajos medijos, parasti ir diezgan augsta lapu klasifikāciju. Tāpēc vispirms ir ieteicams šo pievilcīgo iespēju izmēģināt, lai izveidotu kvalitatīvu saišu izveidi. Ņemiet vērā, ka, lai iegūtu vislabākos rezultātus, jums vajadzētu sagatavot atkārtota norīkošanas grafika vai multivides kanāla plānu. Tādējādi jūs ne tikai palielināsiet savu pašreizējo auditoriju, bet arī novietojiet potenciālos klientus, izmantojot unikālu un unikālu saturu, kas nodrošina reālu vērtību, nodrošinot atbilstošus attēlus, infographiku, izklājlapas utml.

Pants Mārketings

Šī metode, iespējams, ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt efektīvāko saišu veidošanas stratēģiju. Lūk, kā iegūt labas kvalitātes atpakaļsaišu ar rakstu mārketingu - vienkārši meklēt pareizos atslēgvārdus un sagatavot vairākas lielas rakstu tēmas. Pēc tam sāciet strādāt pie sava satura, lai to varētu iesniegt dažiem cienījamākajiem rakstu katalogiem. Tādējādi neaizmirstiet iekļaut saites, kas atgriežas jūsu galvenajā tīmekļa vietnē vai emuārā. Vienkārši pārliecinieties, vai viss ir izveidots - gan enkura teksti, gan sociālās koplietošanas pogas būtu efektīvi jāiekļauj jūsu kvalitātes rakstos.

Mediju preses relīzes

Šādas plašsaziņas līdzekļu tīmekļa vietnes, kas nodarbojas ar ziņām, ir arī lieliskas vietas, lai greifers dažas saites - vienkārši tāpēc, ka gandrīz visu, mazākās vietnes tiks plaši izplatītas tīmeklī. Ņemot vērā, ka šīs lielās plašsaziņas līdzekļu vietnes vienmēr meklē kādu svaigu saturu vai dažus aizraujošus stāstus par vislabākajiem sabiedrības interesēm, viss, kas jums nepieciešams, ir nodrošināt tos ar šo kvalitātes rakstu, kas aptver karstu tematu, kas attiecas uz jūsu galveno nozari vai nišu. Vienkārši pārliecinieties, vai esat izveidojis saistošu nosaukumu un atbilstošu saturu, kas piesaistītu plašāku mērķauditoriju - un jūs esat pabeidzis.

Dokumentu koplietošana tīmekļa vietnēs

Tas būtu vēl viens lielisks dabiskās saites veidošanas veids, turklāt parasti nodrošinot, ka pelnījuši atpakaļsaišu ar DoFollow atribūtu. Turklāt lielākie meklētājprogrammas, piemēram, Google pati, uzticas lielākajai daļai vai saistītiem avotiem. Tātad šī iespēja izskatās noteikti vērta, vai ne? Šeit ir redzams, kā iegūt labas kvalitātes atpakaļsaišu no dokumentu koplietošanas vietnēm - vienkārši ir pareizs kvalitatīvs saturs (i. e. , ne pārāk liela apjoma izstrādājumi vai pilna garuma ziņas). Tiklīdz viss ir sagatavots, jums būs jāiesniedz tikai tādā veidā, lai novērstu aizmuguri, norādot ceļu uz jūsu vietni vai emuāru Source .

December 22, 2017