Back to Question Center
0

Kā jums izdevās veidot atpakaļ saites uz jūsu vietni dabiski?

1 answers:

Protams, no jautājuma, ka, veidojot jūsu vietnes atpakaļsaišu, ir viens no galvenajiem veiksmes faktoriem Search Engine Optimization. Ir arī saprotams, ka ir daudz dažādu metožu, lai izveidotu atbilstošu saišu izveides stratēģiju. Bet ko nozīmē veidot atpakaļ saites uz jūsu vietni dabiski? Nu, tas ir atkarīgs. Manuprāt, es uzskatu, ka nesenais mēģinājums veidot dabiskās saites profilu bija diezgan veiksmīgs. Tātad, darīsim skaidru - atpakaļsaišu izveide dabiski nozīmē "godīgu spēli", bez krāpšanās un Google galveno tīmekļa pārziņa vadlīniju pārkāpšanas. Un man būs īsi aplūkot vissmagāko un bīstamo "neēdu" saites veidošanas praksi (jums vajadzētu izvairīties no tām par katru cenu!). Es ceru, ka jūs atradīsit tos saprātīgi, izveidojot atpakaļsaišu uz jūsu vietni - vislabāk dabiskā veidā.

building backlinks to your website

Izvairieties veidot atpakaļsaišu uz jūsu vietni, izmantojot:

Link apmaiņa un riteņi

Link apmaiņa ir starp visdaudzsološākās saiknes veidošanas prakses, tomēr to vēl vajadzētu izvairīties - pirmām kārtām. Un tur ir daudzas tīmekļa platformas un dažāda tiešsaistes programmatūra, kas piedāvā darījumus ar bartera saitēm. Protams, apmaiņa ar dažām atpakaļsaišu ar saviem kolēģiem Emuāru autori varētu būt patiešām lieliska ideja. Tomēr, strādājot ar bartera saitēm saites apmaiņā, kā arī saites riteņiem (a. k. a. saiknes veidošanas piramīdas shēmas) visbiežāk noved pie milzīgas pārmērīgas slodzes ar pārāk daudzām zemas kvalitātes atpakaļsaišu, kas gandrīz nekļūda. Tas nozīmē, ka pieteikšanās saišu apmaiņai vai riteņiem faktiski ir laika un naudas izšķiešana.

Kas vairāk - to darot konsekventi, iespējams, ir labākais veids, kā iegūt nopietnu negatīvu uzmanību no galvenajām meklētājprogrammām, piemēram, Google pati. Un tas nozīmē nekas cits kā nopietnu sodu, kas parādās jūsu vietnē vai emuārā. Tieši tāpēc apmaiņa ar saitēm noteikti nav dabisks veids, kā izveidot atpakaļsaišu uz jūsu vietni, vai ne?

Neattiecamie avoti

Neattiecas nišas tīmekļa vietnes vai emuāri ir kaut kas cits, kas nekad nedrīkst tikt izmantots, lai veidotu atpakaļsaišu dabiskā veidā. Patiesībā, ja jūs pārslodzes laikā pārāk daudz atpakaļsaišu ar trešo pušu avotiem, kas nav saistīti ar jūsu galveno tēmu vai nozares jomu, šādas saites dos jums vismaz mazu (ja ne nulles) svaru jūsu PageRank. Vai arī, sliktākajā gadījumā, jūs varētu arī soda Google, uzskatot šādas darbības kā ļoti grūts un manipulatīvas.

link building seo

Apmaksātas un citas aizdomīgas vietas

Pasaules meklēšanas giganta oficiālā politika izpauž skaidru vēstījumu - pircēju vai pārdevēju atpakaļsaišu nekādā gadījumā nebūtu pieņemams. Tas viss ir par maksas saitēm - ja notiks tas, ka Google atklāj komerciālu shēmu, kurā tiek veidoti saikņu profili, tā ļaus visam darījuma pusēm. Neskatoties uz samaksātajām atpakaļsaišu bieži vien var likties pilnīgi kvalitatīvi, dabiski un kvalitatīvi, risks ir pārāk liels.

Starp pārējām aizdomīgām vietām, kuras nekad nedara, veidojot atpakaļsaišu jūsu vietnei dabiskā veidā, es ieteiktu stūrēt no zemas kvalitātes rakstu katalogiem un saites saimniecībām. Jā, kaut ko apmēram pirms diviem gadiem viņi bieži vien ir ļoti izdevīgi, lai viegli radītu lētas saites - man vajadzētu atzīt šo faktu. Bet tagad šīs shēmas vairs nedarbojas, protams, ja vien jūs patiešām nevēlaties nopelnīt sev ātru un bieži neatgriezenisku sodu Source .

December 22, 2017