Back to Question Center
0

Kā nopirkt kvalitātes atpakaļsaišu un redzēt manu vietni Google meklēšanas sākumā?

1 answers:

Pats par sevi saprotams, ka kvalitatīva atpakaļsaistes profila izveide ir pareizais veids, kā vadīt jūsu vietni Google serveru augšdaļā. Kāpēc Vienkārši tāpēc, ka organiskās atpakaļsaišu jau ir labi zināms, ka tie ir viens no spēcīgākajiem faktoriem (trešais svarīgākais signāls, kas ir precīzāks), ko Google uzskata, piešķirot kāpnes pozīciju meklēšanas rezultātu sarakstā. Turklāt tiem, kas jau zina, kā iegādāties kvalitātes atpakaļsaišu, nekad nevilcinās ieguldīt kādu laiku un pūles, lai nopelnītu organiskus atpakaļsaiņus ar augstu PR vai veidotu tos manuāli. Tas vienmēr atmaksāsies, es esmu pārliecināts.

how to buy quality backlinks

Kas vēl - spēcīgākie izglītības vai valsts atpakaļsaišu (i. e. , kas nāk no dot EDU un dot GOV tiešsaistes avotiem ar vislielāko uzticību un autoritāti), ir vēl spēcīgāki. Tie var būtiski uzlabot tiešsaistes redzamību, iespējams, jebkuras biznesa vietnes vai emuārus, nodrošinot to preču zīmju nosaukumus ar izturīgu meklēšanu un nodrošinot daudz plašāku sabiedrības izpratni vienlaikus. Un šeit nāk tikai viens aukstā fakts, proti, ka šiem puišiem joprojām ir jautājums, kā nopirkt kvalitātes atpakaļsaišu no izglītības vai valdības tīmekļa vietnēm. Pieņemsim, ka maksājot saites ir tikai neiespējami. Es domāju, ka dažreiz jums nav jāzina, kā iegādāties kvalitātes atpakaļsaišu vispār - vienkārši tāpēc, ka tos var nopelnīt tikai. Kā? Visbiežāk viņiem būs jāstrādā pie vērtīga satura satura rakstīšanas, lai galu galā saņemtu šo vēlamo un vērtīgo atgriezenisko saiti.

Atgriežoties pie vietas, mēģināsim to uzzināt - kā droši pirkt kvalitātes atpakaļsaišu. Lieta ir tāda, ka nav vispārēju vadlīniju vai padomu ar garantētu rezultātu. Es domāju, ka jums nevar būt skaidrs un precīzs rīcības plāns, kā droši un pamatoti saņemt samaksātos atpakaļsaišu (i. e. , saites, kas patiesībā var darboties jūsu progresā, tajā pašā laikā, neizraisot sarkano karodziņu ar Google). Patiesībā pieteikšanās par samaksāto saiti ir nekas cits kā pelēkās cepures vai pat Black-Hat SEO shady shēma. Un, protams, lielākā daļa nopērkamo atpakaļsaišu parasti tiek izskatīti šķietami dabiski visiem - gan dzīviem meklētājiem, gan rāpuļošanas robotiem.

buy quality backlinks

Lai gan es joprojām domāju, ka labāk izvairīties no fiktēšanas ar meklētājprogrammām - ja vien jūs nevēlaties nopelnīt ātru sodu. Jebkurā gadījumā, ja jūs joprojām jūtaties drosmīgi pietiekami, lai mēģinātu iegūt dažas samaksāto atpakaļsaišu par katru cenu, apsveriet šādus aizzīmju punktus, vismaz nezaudēt vai nekad scammed uzreiz:

  • Nekad nav nodarbojas ar jebkuru tiešsaistē avoti vai tie pals atklāti norādot, ka viņiem ir samaksāti atpakaļsaišu pārdošanai.
  • Pārliecinieties, vai potenciālajiem kandidātiem ir pārliecinoši domēni un tīmekļa vietņu saturs, kas attiecas uz jūsu nišu vai biznesa topi.
  • Pārbaudiet domēna autoritāti, lapu autoritāti un PageRank rezultātus, lai iegūtu maksimālu datplūsmu un uzticību plašākai auditorijai.
  • Ideālā gadījumā jums būtu jādara darījums ar kolēģiem Emuāru autori savā nišā. Ņemot vērā, ka esat gatavs viņiem piedāvāt kādu vērtīgu saturu, tas aizņem kādu laiku. Pretējā gadījumā viņi iekasēs saprātīgu samaksu. Tas viss ir bizness, vai ne?
  • Atbloķējošie riteņi (apmaiņas), PBN (citādi privātie emuāru tīkli), kā arī lēti pakalpojumi, kas piedāvā bezsaistes zemu kvalitātes atpakaļsaišu komplektus, vai arī kaitinošie e-pasta ziņojumi, kas rupji nosūta savus izvietojumus uz augsta līmeņa PR avotiem - izvairīties no šādiem "pakalpojumu sniedzējiem" par katru cenu. Vienkārši tāpēc, ka viņi jau ir pieprasījuši pakāpenisku sodu (vai pat pastāvīgu meklēšanas aizliegumu). Agrāk vai vēlāk Google seko tiem visiem - gan negodīgiem "pakalpojumu sniedzējiem" pašiem, gan viņu neveiksmīgajiem "klientiem" Source .
December 22, 2017