Back to Question Center
0

Kāds ir pareizais veids, kā rakstīt emuāra komentāru par atpakaļsaiņām?

1 answers:

Visbiežāk, kad runa ir par meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) procesu mērogā, pārāk daudzi cilvēki sajaukt vai varbūt pat neapmierinātas, izveidojot skaņu atpakaļsaistes profilu savai vietnei vai emuāram. Bet kāda ir problēma? Lieta ir tā, ka, izveidojot atpakaļsaišu un nopelnot tās, patiesībā ir divas dažādas lietas. Celtniecība atpakaļsaišu nozīmē izveidot vai iegādāties tos tikai SEO vajadzībām. Galu galā - jums ir nepieciešams, lai tie atrastos 10 populārākajos meklēšanas rezultātos Google tīklā. No otras puses, tomēr, nopelnot atpakaļsaišu nozīmē, ka jūs to patiešām ir pelnījuši. Ieguldot laiku un pūles, rakstot skaņu emuāra komentāru par atpakaļsaiņām, tieši tas nozīmē pelnīt tos pelnītos. Tieši tāpēc jums vajadzētu zināt, kā veidot pareizo emuāra komentāru par atpakaļsaiņām, kas patiešām darbojas, lai uzlabotu jūsu SEO intensitāti mērogā. Tātad, kas padara "ideālas" emuāra komentārus, kas varētu "nopelnīt" jums tik daudz HQ atpakaļsaišu ar augstu PageRank cik vien iespējams? Let's to pārbaudīt!

Bet pirms mēs sākam, pieņemsim sejas tā - nopelnīt atpakaļsaišu nozīmē, ka jums ir jābūt stingri orientētu uz lietotāju. No SEO viedokļa, ja padarīsiet lietotāju laimīgu, jūs arī izbaudīsiet Google meklētājprogrammu. Es domāju, ka nav nepieciešams tērēt tik daudz laika, meklējot jebkādas nepilnības vai trikus, lai maldinātu vai manipulētu ar lielāko meklēšanas algoritmu. Es vēlos, lai es varētu atgūt savu laiku, bet jūs labāk uzņemties to par pašsaprotamu - ja vēlaties veidot reālu uzņēmumu, kas rada reālus ienākumus, jums jākoncentrē jūsu pūles, lai priecētu lietotāju.Patiesībā, padarot tos visus apmierinošus konsekventi, var pārvērst katru no viņiem par saviem mazajiem palīgiem tirdzniecībā - laimīgi lietotāji gatavojas nopelnīt jums vairāk atpakaļsaišu, dalīties ar jūsu saturu tīmeklī un, visticamāk, atgriezīsies un kļūs jūsu faktiski pircēji galu galā.

Atgriežoties pie punkta - kāds ir pareizais veids, kā iegūt labu emuāra komentāru par atpakaļsaiņām - ļaujiet man parādīt procesu mērogā. Šeit ir tas, kas jums jādara:

Kļūstiet par lietotāju

Izveidojiet savu vispārējo SEO kampaņu, kas paredzēta lietotājiem, galvenokārt. Viss, kas jums jāatceras, ir tas, ka Google atzīst katru atkāpi kā "balsojumu". "Tādā veidā viss, kas jums nepieciešams šeit, ir iegūt vairāk" kvalitatīvu "balsu, lai katrs unikālais emuāra komentārs par atpakaļsaišu kļūtu patiešām noderīgs.

Koncentrēšanās uz kvalitāti, nevis uz daudzumu

Nav nepieciešams teikt, ka viss ir jādara organiski, nevajadzīgi steidzot, lai radītu pēc iespējas vairāk amatu. Pretējā gadījumā Google visu iztulkos kā surogātpastu vai kādu manipulāciju. Šādā veidā, atcerieties - šeit nav atļauts lietot plaģiātu, jo pat viens emuāra komentārs par atpakaļsaistēm, kas citās vietās internetā tiek norakstīti, potenciāli var kaitēt jūsu rangu.

Padariet savu saturu palikt prom

Kā es jau teicu, radot milzīgu daudzumu atkritumu saturu nekad jūs nekur. Es domāju, ka vienīgais veids, kā padarīt jūsu vietni vai emuāru augt, ir uzņemties vadību un palikt ārpus konkursa. Ņemot vērā jūsu "ideālo" emuāra komentāru par atpakaļsaišu, es iesaku jums pārliecināties, ka jums nav nekādas nozīmes vai novecojušas atbildes. Tādā veidā, nevilcinieties rīkoties ar pilnīgu datu izpēti katru reizi, kad jūs komentējat, lai tā nekad nebūtu personības trūkums vai nepietiekams dziļums. Tāpat jums ir jābūt radošam un vienmēr gatavam darīt to, ko pārējie novērtējuši par zemu (ieskaitot savus reālos konkurentus un niša konkurentus).

Grunts līnija

Galu galā, neaizmirstiet apsvērt alternatīvus veidus, kā reklamēt savu saturu, izņemot emuāru komentēšanu.Es domāju, ka ir daudzas citas iespējas, kā nopelnīt saites, piemēram, dažkārt rakstīt viesu rakstus un ziņojumus vai pat jūsu pastāvīgajā sarakstā Source .

December 22, 2017