Back to Question Center
0

Kādi ir labākie atpakaļsaišu rīki, kurus varat izmantot, lai iegūtu kvalitātes saišu sulu?

1 answers:

Lai iegūtu vislabāko iespējamo rezultātu no tiešsaistes reklāmas, vietnes īpašniekam vajadzētu uzdot sev jautājumu, ko viņš no tā vēlas panākt. Ja jums ir konkrēts uzņēmējdarbības mērķis, jums būs viegli atrast veidus, kā to sasniegt.

Katrs potenciālais uzņēmuma īpašnieks, kurš nopietni uzņem savu darbu, vēlas to izdarīt pareizi. Ar to mēs domājam - labākais serviss un vislabākā kvalitāte. Ja jūs nolemjat izveidot savu uzņēmējdarbību tiešsaistē, jums ir jābūt uzticamiem un autoritatīviem pakalpojumiem, kvalitatīvam saturam un labi optimizētajam mājas lapas dizainam un struktūrai.

best backlink tool

Jums vajadzētu sākt no paša sākuma, ja vēlaties nokļūt TOP. Ja jūs sākat no nulles, pirmā lieta, kas jums jāizveido, ir jūsu vietnes kvalitātes atpakaļsaišu sistēma. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kādus atzvanīšanas rīkus jums vajadzētu izmantot, lai iegūtu vislabākās kvalitātes ārējās saites uz jūsu vietni.

Visi dara un don'ts saite ēkā

Pirmkārt, ļaujiet mums apspriest visus "don'ts", kas jums ir nepieciešams apsvērt, lai izveidotu savu saite ēkas kampaņu vislabākajā veidā. Jums vajadzētu izmantot tikai uzticamus un saistītus ar jūsu tirgus nišas vietnēm, lai izvairītos no atpakaļsaiņām, kas var kaitēt jūsu vietnes reputācijai un izraisīt Google soda naudas. Parasti domēni, kas savieno neuzticamu saturu ar jūsu tīmekļa avotu, ir surogātpasts. Tieši tāpēc jums vajadzētu meklēt verificētas un uzticamas vietnes. Piemēram, šādi tīmekļa avoti, piemēram, Wikipedia, Forbes, Amazon, Entrepreneur un citas pašvaldību domēni, ir ļoti augsti un vienlaikus padara to par drošu.

Ja jūs nevēlaties saņemt sankcijas no meklētājprogrammas, jums jāizvairās no hipersaites, kas var būt saistītas ar melno cepuru saites veidošanas metodēm. Parasti šīm surogātpasta saišu saturam ir vienāds saturs, tikai citā veidā. Tas var izraisīt nelielu procentuālo daudzumu jūsu vietnē, kā arī satura dublēšanos.

Lai izveidotu uzvarošo saišu veidošanas kampaņu, jums ir jāizmanto daži pārbaudīti veidi, kā iegūt atpakaļsaiņus, piemēram:

  • Sociālā daļa un emuāredarbība

Jūs varat izveidot uzņēmuma kontu vienā no populārākajām sociālo mediju platformām, piemēram, Pinterest, Facebook, Instagram un tā tālāk.Tā ir lieliska iespēja reklamēt savu zīmolu, piesaistīt mērķtiecīgu datplūsmu no sociālajiem tīkliem un veidot kvalitātes atpakaļsaišu uz jūsu vietni. Izveidojot sociālo mediju mārketinga kampaņu, jums jāpievērš īpaša uzmanība tam, kam jūs sniegsiet informāciju. Ja vēlaties uzlabot savu zīmola izpratni un piesaistīt potenciālos klientus savam tiešsaistes biznesam, jums jābūt orientētam uz auditoriju ar līdzīgām interesēm, kas attiecas uz jūsu produktu vai pakalpojumiem.

backlinks tool

  • Emuāri

Emuāri ir vēl viens lielisks veids, kā izveidot kvalitatīvas atpakaļsaišu uz jūsu vietni. Lai sasniegtu labus rezultātus šajā jomā, jums jānodrošina lasītājiem ar pētniecību saistīts satraucošs saturs, kam viņiem būs kāda vērtība. Saites, ko jūs iegūstat, izmantojot emuārus, ir reprezentatīvi, jo jūs tos varat pārvaldīt.

Jūs varat veicināt dažus plaši izmantotus meklējumus, piemēram, stipendijas. edu domēni var dot jums daudzus potenciālos klientus īsā laikā, jūs varat rakstīt par kādu augstāko nišu un palielināt jūsu vietnes popularitāti uzreiz Source .

December 22, 2017