Back to Question Center
0

Vai jūs zināt, kādas atpakaļsaistes iesniegšanas vietnes vai direktorijas ar tūlītēju apstiprinājumu?

1 answers:

Mūsdienās ir daudz dažādu dabiskās saites veidošanas veidu, ko parasti atbalsta lielākās meklētājprogrammas, piemēram, pati Google. Katrai kvalitātes saitei ir vērts pievienot savu galveno atpakaļsaistes profilu - neatkarīgi no tā, vai tas ir dabiski atrasts vai arī ir paredzēts mērķim. Protams, ņemot vērā, ka šāda atkāpe ir saistīta ar trešās puses tīmekļa vietni vai emuāru ar augstu PR, pietiekami spēcīga, lai būtu vērts sazināties ar. Un tur ir plaša izvēle backlink iesniegšanas vietnes, kā arī dažādi katalogi parasti nāk ar tūlītēju apstiprinājumu. Turpmāk es parādīšu, kuras atzveltņu iesniegšanas vietnes ir visbiežāk redzamās, tādēļ tiek ieteikts kā labs sākums jūsu saišu izveides centieniem.

backlink submission sites

Darba sākšana

Pirms jebkas cits, pieņemsim to par pašsaprotamu - jūs nekad nevarēsiet būt pārāk daudz augstas kvalitātes organisko atpakaļsaišu, kas tiek nopelnīti tīri dabisks veids. Tāpēc jums nekad nevajadzētu saudzēt savu laiku un pūles, lai tos izveidotu katrā piemērotā gadījumā un katrai izdevīgai iespējai. Visbiežāk tas, ka strādā ar atpakaļsaistes iesniegšanas vietnēm vai direktorijām ar tūlītēju apstiprināšanu, nav tik laikietilpīgs, cik jūs varētu domāt. Es domāju, ka tas būtu diezgan vienkāršs uzdevums, lai padarītu jūsu vietni vai emuāru izkļūtu internetā.

Zina virves

Lielajā attēlā procedūra paredz nosūtīt savu saiti, lai to varētu apskatīt vairākās atpakaļsaistes iesniegšanas vietnēs vai tiešsaistes katalogos.Viss, kas jums ir nepieciešams, ir nosūtīt katram kandidātam īsu aprakstu, protams, ņemot vērā to, ka jums jau ir pareizais saraksts ar iespējamām atsaukto saišu iesniegšanas vietnēm un direktorijām. Pārliecinieties, vai visas jūsu vēstules ir kopā ar montāžas nosaukumiem un atbilstošām saitēm. Tādējādi neaizmirstiet, lai katrs nosaukums un apraksts būtu ļoti redzami - pārliecinieties, ka visi jūsu atslēgvārdi ir īstajā vietā. Galu galā pēc šiem vienkāršiem soļiem var palīdzēt jums sagrābt daudz kvalitātes atpakaļsaišu ar Do Follow - praktiski nav laika.

Un zemāk nāk mans Featured sarakstā backlink iesniegšanas vietnes un direktorijas. Lielākā daļa no viņiem gatavojas dot jūsu vietnei vai emuāram gandrīz tūlītēju apstiprinājumu - tas parasti ir tikai dažu minūšu jautājums. Tātad, šeit tie ir:

Katalogi ar tūlītēju apstiprinājumu

Poordirectory. com, Reddit-katalogs. com, Bestdirectory4you. com, Acedirectory. org, Adbritedirectory. com, 411freedirectory. com, Alive-directory. com, Abstractdirectory. net, Ask-directory. com, Active Directory. neto, viens cildens direktorijs. com, LinkedIn direktorija. com, Facebook saraksts. com, Bestbuydir. com.

seo backlinks

Atsauces saišu iesniegšanas vietnes

Blogtoplist. com, Blogroll centrs. com, Bloggernity. com, Networkedblogs. com, Topofblogs. com, A2vieta. com, Aweblist. org, Searchdomainhere. com, Mediafiredirectlink. com, Addgoodsites. com, Domainnamesseo. Com, Directoryanalytic. com.

Apakšējā rinda

Cerams, ka viss ir skaidrs, un jūs gatavosies justies drošāk, strādājot ar atpakaļsaistes iesniegšanas vietnēm un visiem tiem katalogiem ar tūlītēju apstiprinājumu. Lai noslēgtu, tagad ir pienācis laiks sniegt jums pēdējos piesardzības pasākumus - vienkārši nerunājieties, mēģinot iesniegt savu vietni vai emuāru tik daudz direktoriju, cik vien iespējams. Tādā veidā es arī ieteicu veikt dubultklikšķi, lai pārliecinātos, ka viss ir izveidots, lai novērstu jūsu vietnes URL iesniegšanu jebkurā neatbilstošajā, ārkārtīgi nepareizā vai vienkārši absurdā kategorijā Source . Veiksmi!

December 22, 2017