Back to Question Center
0

Vai ir iespējams iegūt kvalitātes atpakaļsaišu no augstas PR vietnes?

1 answers:

Izveidojot savas vietnes saites, jums jāpievērš īpaša uzmanība šim mērķim atlasītajiem avotiem. Visvairāk tīmekļa pārziņu un vecāko SEO speciālistu apgalvo, ka visspēcīgākās atpakaļsaišu, kas nodod vērtīgu saišu sulu, nāk no augstām PR tīmekļa vietnēm, piemēram, Google, YouTube, Wikipedia vai Facebook.

Mēs gatavojamies sākt šo rakstu ar pieņēmumu, ka jums jau ir uzņēmuma konts Facebook un vietne vai vismaz jūsu uzņēmuma galvenā lapa.

Tātad, kā parādīts praksē, viss, kas jums nepieciešams, lai radītu daudz kvalitatīvas trafiku pie jūsu vietnes, ir izveidot pareizi konfigurētu saturu, izmantojot atbilstošus meklēšanas vienumus un veidot dofollow atpakaļsaišu no augstas PR tīmekļa vietnes.

Augsta PR vietnes, lai iegūtu kvalitātes atpakaļsaišu

Sarežģīts uzdevums ir iegūt kvalitātes atpakaļsaišu no augsta līmeņa domēniem, it īpaši, ja jūs nesen uzsācāt savu vietni. Tomēr jums nevajadzētu atteikties, jo tur ir daudz grūts organisko saikņu veidošanas paņēmienu, kas palīdzēs jums nokļūt līdz meklētājprogrammu TOP īsā laika posmā.

  • Augstie PR saiti no YouTube

YouTube ir populāra mediju platforma, kas pieder Google. Šī interneta avota domēna autoritātes vērtējums ir 10 no 10. No šī avota varat iegūt augstas kvalitātes atpakaļsaišu, tur augšupielādējot savu videoklipu. Viss, kas jums nepieciešams, ir izveidot detalizētu videoklipu par jūsu produktiem vai nozari kopumā un augšupielādēt šo videoklipu tīmeklī. Pēc tam jums ir jāorganizē saistošs videoklipa apraksts, tajā iekļaujot vietnes URL.

  • High PR saites no Wikipedia

Wiki ir viena no lielākajām tiešsaistes enciklopēdija, kas izveidota ar brīvprātīgo palīdzību. Šo tīmekļa avotu raksturo tā autoritāte un atbilstība. Tāpēc tai ir visaugstākais rangs Google, ko sniedz daudzi dažādi jautājumi. Wikipedia autoritātes vērtējums ir 10 no 10. Tas ir ideāls avots jebkura domēna uzticamības un autoritātes palielināšanai neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns vai ilgs. Ir daudz veidu, kā iegūt augstu PR atpakaļsaišu no šī vērtīgā avota. Tomēr, kad runa ir par manuālo pārbaudi, lietas kļūst sarežģītākas. Pirms jebkura ziņojuma publicēšanas reālie lietotāji to pārbauda un apstiprina. Tieši tāpēc jūsu atpakaļsaišu var noņemt manuālās pārbaudes laikā.


Tomēr ir vairāki noderīgi paņēmieni, kas palīdzēs jums iegūt spēcīgas atpakaļsaišu no Wikipedia neskatoties uz ierobežojumiem:

  1. Izveidojiet jaunu lapu Wiki, ar to neko nepublicē. Dažu periodu šī lapa būs projekta stadijā.
  1. Tad izvēlieties Wiki lapu ar dažiem no mazāk populārajiem jautājumiem un ielīmējiet vietnes saiti tur. Nav iespējams pārbaudīt visas lapas, tāpēc Wikipedia brīvprātīgie vienkārši ignorē informatīvos jautājumus, kuri nav populāri.
  1. Jūsu saite parādīsies atsauces avotu sarakstā.

Ir vērts pieminēt, ka Wikipedia atpakaļsaišu nav saites. Tāpēc saites no šī avota neradīs jums trafiku. Tomēr, lai palielinātu jūsu tīmekļa avota ticamību un autoritāti, ir ieteicams saņemt atpakaļsaišu no augstas PR vietnēm, piemēram, Wikipedia Source .

December 22, 2017