Back to Question Center
0

Kādas ir labākās metodes, lai veidotu spēcīgas atpakaļsaišu savai vietnei?

1 answers:

Pareiza saišu veidošanas stratēģija ar pareizo pieeju spēcīgu atpakaļsaišu iegūšanai vienmēr nodrošinās labāku peļņu interneta datplūsmā un izmērāmu pozīciju uzlabošanu SERPs sarakstā. Pirms mēs apskatīsim pašlaik visefektīvāko paņēmienu un prakses sarakstu, lai jūsu vietnei vai emuāram sniegtu dažus spēcīgus atpakaļsaiņojumus, ļaujiet man sākt ar savu personīgo pieredzi. Es ieteiktu apskatīt dažas metodes, lai izvairītos no pareizas būvniecības stratēģijas ieviešanas SEO.

powerful backlinks

Galu galā ir daudz labu veidu, kā veidot spēcīgas atpakaļsaišu. Tajā pašā laikā pastāv arī daudzi nepareizi veidi, kā rezultātā Google var viegli noteikt stingru sodu, un jūsu vietnes atjaunošana parasti ir ļoti sarežģīta procedūra. Turklāt, kad runa ir par galējībām, process kopumā var kļūt pilnīgi neatgriezenisks. Lai novērstu šādu neveiksmīgu situāciju, šeit ir jāizvairās no jebkādām izmaksām:

 • pirkšanas un pārdošanas darbības ar atpakaļsaitiem;
 • pieteikties uz jebkādām automatizētām saišu izveides sistēmām;
 • masveida apmaiņa ar saitēm;
 • kas nodarbojas ar sasaistes tīkliem;
 • radot neatbilstošas atpakaļsaišu un padarot tās dzīvas;
 • izmantot daudzumu, nevis augstas kvalitātes saites;
 • veikt pasākumus, lai izveidotu saites saimniecībās vai mugurkauls, veidojot tīmekļa gredzenus.

Protams, izmantojot šīs shēmas, var arī sniegt ātru, bet vēl īstermiņa rangu palielinājumu. Tomēr agrāk vai vēlāk Google to neizbēgami noķer un soda. Atcerieties, ka zemas kvalitātes tīmekļa vietnes un domēni nav veids, kā pāriet uz jebkādiem spēcīgiem atpakaļsaiņojumiem un ilgstošu progresu ar augstāku klasifikāciju.Tāpēc, uzskatot, ka Google vienmēr dara visu iespējamo, lai atrastu tikai kvalitatīvas saites, es parādīšu jums vairākus paņēmienus un darbības, kuras esmu atradis vispiemērotākajā brīdī. Starp citu, es tos visus pārbaudīju savā uzņēmējdarbības vietnē. Šeit ir redzams, kā jūs varat nopelnīt spēcīgus atpakaļsaiņus par labākajiem SEO rezultātiem:

1. Iekšējās saites pilnīgā tīmekļa vietnes atpakaļsaistes profilā bieži tiek ignorētas pārāk daudz cilvēku. Protams, iekšējās saites faktiski nāk no vienas lapas uz otru - tikai vienā tīmekļa vietnē. Tomēr ņemiet vērā, ka, ja tas ir izdarīts pareizi un iegults ar labu atslēgvārdu ar ilgstošiem atslēgvārdiem, jūsu iekšējās saites var sniegt šādas priekšrocības:

 • labāka vietnes autortiesības;
 • saišu sulas vienāds sadalījums;
 • zemāks atlēcienu līmenis tīmekļa vietnē kopumā;
 • uzlabota satiksme un jūsu vecā lapas satura ekspozīcija;
 • stratēģiskā sasaiste var veicināt augstāku atslēgvārdu klasifikāciju.

powerful seo backlinks

2. Vietējās uzņēmējdarbības atsauces ir lieliskas iespējas, kā iegūt spēcīgus atpakaļsaiņus uz jūsu galveno uzņēmējdarbības vietni. Noteikti uzlabojiet vietējās meklēšanas pozīcijas un vienlaikus stipriniet savas vietnes autoritāti. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir saglabāt tās pašas NAP īpašības visā citation citur galvenajās meklētājprogrammās, piemēram, Google, Yahoo un Bing.

3. Vienkāršā lapas satura pārveidošana par kaut ko vairāk pārliecinošu, piemēram, infographics, ir arī lielisks paņēmiens, lai izveidotu jaudīgākus atpakaļsaišu uz jūsu vietni vai emuāru. Turklāt tas būtu patiešām radošs un atdzist shēma, lai tajā pašā laikā uzlabotu sabiedrības informētību. Pirms sākat nopelnīt augstas kvalitātes atpakaļsaišu, pārliecinieties, ka jūsu infographics ir tik skaidrs, vienkāršs un atbilstošs jūsu auditorijai, cik vien iespējams.Tāpat mēģiniet saglabāt ātru ielādes ātrumu ar vidējo izmēru līdz pat 2000 pikseļiem. Stick ar ne vairāk kā trīs krāsas un ne vairāk kā 2 fontus. Un neaizmirstiet radīt aizraujošu stāstu, kas saglabātu lietotāja interesi līdz galam. Tiklīdz jūsu labākā informācija būs pabeigta, vienkārši iesniedziet tās jaunākajām izdalītajām tīmekļa vietnēm - izmantojiet īpašas Google komandas, piemēram, "iesniegt informāciju", "inurl / intitle: iesniegt infografiju", "allintext: iesniegt infografiju" utt Source .

December 22, 2017