Back to Question Center
0

Kādas ir lieliskas iespējas palielināt atpakaļsaišu?

1 answers:

Saites veidošana ir jebkuras optimizācijas kampaņas neatņemama sastāvdaļa, jo ārējās saites rada vietnes apmeklējumu un ieņēmumus un palielina autoritāti meklētājprogrammu skatījumā.Atpakaļsaišu kalpo kā balss tiešsaistes biznesam, un, ja tie nāk no autoritatīviem tīmekļa avotiem, tie automātiski kļūst spēcīgāki un sniedz jūsu vietnei lielāku vērtību. Atpakaļsaišu var palielināt jūsu kopējo lapu autoritāti un uzticamību, lai jūs varētu parādīt SERP TOP par mērķtiecīgiem meklēšanas nosacījumiem.

Tomēr reālajā pasaulē ne visi atpakaļsaiti tiek radīti vienādi. Tāpēc daudzi vietņu īpašnieki brīnās, kā palielināt to tīmekļa vietņu kvalitātes atpakaļsaišu skaitu. Atbilžu saites, kas nāk no autoritatīvām un cienījamām vietnēm, un ko ieskauj noderīgs uz pētījumiem balstīts saturs, visticamāk, radīs ilgtspējīgu satiksmi, kas aug kopā ar jūsu biznesu.Attīstot saišu veidošanas kampaņu, jums jāapzinās metodes, kas jums jāizvairās, lai novērstu Google sodus un jūsu vietnes rangu kritumu.

how to increase backlinks

Google tīmekļa pārziņa vadlīnijas

Pirms sākat meklēt iespēju veidot kvalitatīvas atpakaļsaišu jūsu vietnei, jums jāpārliecinās par Google tīmekļa pārziņa vadlīnijām, kas izskaidro jums, kādi ir augstas kvalitātes atpakaļsaišu veidi un kas saista ēku praksi, jums nav jāiekļauj optimizācijas kampaņā. Google stingri iesaka izvairīties no surogātpasta un zemas kvalitātes ārējām saitēm. Lai sodītu tos, kas neatbilst šīm vadlīnijām, Google izveidoja slaveno Penguin atjauninājumu, kas pazemināja vietnes, kuras piedalījās krāpniecisku saikņu veidošanas pasākumos.

Šādi spammy saites veidošanas paņēmieni Google skaidri nosaka, lai izvairītos no:

  • sākotnējā satura vai ļoti maz satura trūkums; Teksta tekstos
  • saites ir paslēptas, piemēram, burtu izmērs 0;
  • meklētājprogrammu un lietotāju maskēšana vai maldināšana.

Es ļoti iesakām jums atturēties no šīm krāpnieciskajām darbībām un nesadarbojas ar tīmekļa avotiem, kas tos veic, lai saites netiktu marķētas kā mēstules.

Novelciet zemas kvalitātes atpakaļsaišu

Lai palielinātu jūsu atpakaļsakšu profila kvalitāti, jūs nevarat pārāk zemu novērtēt Google disavow rīka jaudu.Kvalitatīvu atpakaļsaišu atspējošana ļauj izvairīties no saistīšanās ar surogātpasta trešo pušu vietnēm. Sliktas kvalitātes atpakaļsaišu, kas norāda uz jūsu vietni, var parādīties dažādos apstākļos. Dažreiz spammy atpakaļsaišu var rasties, jo jūsu konkurentu darbības pret jūsu vietni. Turklāt tas notiek arī tad, ja vecās atpakaļsaišu dēļ nav pieejams tīmekļa vietnes rebranding. Google izskaidro, kā atsaukt atpakaļsaišu, tāpēc tie neietekmē jūsu klasifikāciju. Tiklīdz esat noskaidrojis, kuras atpakaļsaistes ir jānoraida, jums ir jāizveido fails ar iegūto sarakstu un augšupielādēts Google Webmaster Tool.

Tagad jūs zināt, kādas atpakaļsaišu jums vajadzētu izvairīties un kā to izdarīt ar Google palīdzību, lai jūs varētu uzzināt pareizos paņēmienus, lai uzlabotu vietnes klasifikāciju un izveidotu kvalitatīvākas atpakaļsaišu ārējās vietnēs.

Kā palielināt kvalitātes atpakaļsaišu skaitu?

  •  Pētījumu nepilnības vietnes saturā 

Nepārtrauciet jaunu ideju izstrādi saturam, jo vienmēr ir labas iespējas, kas var palīdzēt jums radīt daudz jaunu kvalitātes atpakaļsaišu. Jums ir nepieciešams, lai atrastu satura nepilnības savā vietā, un vienmēr būtu informēti par jauno. Ir dažas iespējas, kā izpētīt vietnes satura nepilnības, kas var būt tik plašas kā visa vietnes audita veikšana, kur jūs izmantojat meklētājprogrammu optimizācijas rīkus, lai uzskaitītu visus savus vietrāžus URL vai meklētu satura kategorijas, lai novērotu to, par ko vēl neesat minējis.

Lai atrastu jaunas satura iespējas, varat izmantot dažādus profesionālos atslēgvārdu pētniecības rīkus. Es ieteiktu izmantot Moz Pro un Semalt Auto SEO . Izmantojot šos rīkus, varat novērtēt noteikto lapu klasifikāciju, kuriem ir mērķa atslēgvārdi, un šo meklēšanas vienumu ikmēneša meklēšanas apjomu.

Tiklīdz jūs uzzināt savu pašreizējo atslēgvārdu metriku, varat sākt meklēt saistītus atslēgvārdus. Jauni atbilstošie atslēgvārdi sniegs jums iespēju radīt svaigu saturu jūsu vietnei. Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētie atslēgvārdi ir maksimāli atbilstoši jūsu tirgus nišai un ir augsta meklēšanas apjoma (vismaz 1000 mēnesī). Tomēr šie meklēšanas vienumi nedrīkst būt pārāk konkurētspējīgi, jo jūs nevarēsiet tos izmantot jūsu labā.

  •  Meklēt ļoti autoritatīvas tīmekļa vietnes 

Lai palielinātu savu atpakaļsaišu jaudu, jums ir jāmeklē augsti autoritatīvas tīmekļa vietnes savā nišā.Šīs vietnes nedrīkst būt tiešie konkurenti jūsu tiešsaistes bizness, bet vismaz daļēji saistīti ar jūsu nozari. Šādi atpakaļsaiti var palīdzēt piesaistīt potenciālos klientus, paaugstināt PageRank un uzlabot jūsu zīmola atpazīstamību. Jūs varat pārbaudīt vietnes popularitāti, rangu, vidējo apmeklētāju skaitu un citu metriku, izmantojot Semalt Website Analyzer . Jums jāpievērš īpaša uzmanība galvenajiem rādītājiem, kas parāda, vai vietnes būs noderīgas, lai palielinātu atpakaļsaišu un lapu klasifikāciju, vai ne.

increase backlinks

Jums ir jāpievērš īpaša uzmanība šādām tīmekļa vietņu funkcijām:

  • apmeklētāju procentuālais daudzums, kas nāk no dažādu reģionu vietnes;
  • pamata metrikas piesaistīšana - atlēcienu līmenis, laika lietotājs tērē vietnē, ikdienas lapas apmeklējumi un citi);
  • organiskās meklēšanas datplūsmas un nodošanas datplūsmas procents;
  • vislabākie atslēgvārdi no meklētājprogrammām.

Šī metrika sašaurinās jūsu meklēšanu, sniedzot jums sarakstu ar vispiemērotākajām atbilstošajām vietnēm, kurām ir vislielākā ietekme, veidojot un uzturot atpakaļsaišu jūsu vietnei.

  •  Uzņemt saturu idejas 

Tagad, kad esat ieguvis sarakstu ar vispiemērotākajiem autoritatīviem interneta avotiem, ir pienācis laiks nopelnīt no tām sazinoties ar meklētājprogrammām, nodrošinot aizraujošu un uz pētniecību balstītu saturu. Galvenais mērķis, lai jūsu saturs būtu redzams citās labi pazīstamās kvalitātes vietnēs, ir uzlabot jūsu zīmola atpazīstamību un parādīt to jaunai mērķauditorijai.

Ja jūs nolemjat nosūtīt savu saturu saišu izveides mērķiem uz citām partneru vietnēm, pārliecinieties, ka tas atbilst viesu ievietošanas vadlīnijām un atbilst jūsu auditorijas vajadzībām.Varat virzīties uz citām tīmekļa vietņu satura idejām vai iesniegt dažus viesu ziņojumus.

Tātad, ja jūs publicēsit kvalitatīvu pētījumu pamatotu saturu ar atbilstošu enkursu saiti uz savu domēnu, jūs palielināsiet datplūsmu uz savu vietni un palielināsiet savu domu līdera reputāciju starp potenciālajiem klientiem, kuri var pārvērst jūsu maksājošie klienti Source .

December 22, 2017