Back to Question Center
0

Kādas ir lieliskas iespējas iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni?

1 answers:

Tā kā meklētājprogrammas algoritmi laika gaitā mainās, tas izraisa arī izmaiņas gan optimizācijā, gan ārpus lapas. Meklētājprogrammas optimizācija nākotnē būs sarežģītāka digitālās mārketinga konkurētspējas pieauguma dēļ. Kopā ar izmaiņām meklēšanas algoritmos, meklēšanas rezultātiem būs tendence mainīties, padarot digitālo platformu vēl konkurētspējīgāku, jo īpaši, ja runa ir par saites veidošanu. Visi tīmekļa pārziņi saprot tiešo atpakaļsaišu vērtību jebkuram interneta avotam un pieliek pūles to iegūšanā. Lai jūsu uzņēmējdarbības redzamības uzlabošana būtu kvalitatīva, atbilstošas ​​ārējās saites uz jūsu vietni ir jāaizsargā; darbs ir vieglāk pateikt nekā darīts. Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažas būtiskas inovācijas metodes, kā iegūt kvalitatīvas atpakaļsaišu no augstas PR vietnēm un uzlabot rangu meklēšanas rezultātu lapā.

how to get backlinks to your site

Kā saņemt atpakaļsaišu uz jūsu vietni?

  • Pārbaudiet savu preču zīmju pieminēšanu

Tas ir viens no visvērtīgākajiem un vienkāršākajiem saiknes veidošanas paņēmieniem, kurus varat izmantot, ja jūsu zīmols ir ļoti populārs jūsu nišā vai nesen veica rebranding. Šis vienkāršais saišu veidošanas triks palīdz iegūt daudz kvalitatīvas un nozīmīgākas ārējās saites uz jūsu vietni. Viss, kas jums nepieciešams, ir identificēt nesaistītas jūsu zīmola norādes un lūgt šo piezīmju autorus ievietot saiti uz jūsu vietni. Jūs varat vienkāršot meklēšanas procesu jūsu zīmola pieminēs, izmantojot tādus profesionālos rīkus kā Semalt Website Analyzer, Google meklēšana, Google Alerts utt.Lai identificētu katru reizi, kad tika pieminēts jūsu zīmola nosaukums, jums ir jāiestata e-pasta vai pārlūka paziņojums.

  • Sniedziet savus biznesa partnerus ar atsauksmēm apmaiņā pret saiti

Vēl viens noderīgs veids, kā jūs varat uzlabot savu zīmola atpazīstamību un paaugstināt savu rangu Google SERP, sniedzot atsauksmes citās vietnēs apmaiņā pret saitēm uz jūsu vietni. Šī saikne ar ēku tehniku ​​palīdzēs jums izvietot daudz ārējo saikņu ar slaveniem uzņēmumiem un ievietot savu zīmolu savā mājas lapā vai atsauksmju lapās. Iesniedzot atsauksmes vietnēm, kuras ir noteiktas jūsu tirgus nišā, visticamāk, radīs saites uz jūsu vietni.

  • Saņemiet informāciju par saitēm

Saišu apkopojumi ir visvērtīgākais saturs, ko izstrādājuši emuāru autori un nozares izdevēji, kuri regulāri publicē savas publikācijas. Saite noapaļotiem veidotājiem pastāvīgi meklē lielisku un noderīgu saturu, lai tos iekļautu viņu sarakstā. Tas ir diezgan problemātiski radīt saišu apkopojumus jūsu tirgus nišā, jo jums nepārtraukti jāturpina meklēt vērtīgu saturu tīmeklī. Turklāt pastāv risks, ka saišu koplietošanas apmeklētāji var neatgriezties. Tomēr, ja jūs varat nodrošināt viņiem pievilcīgu un atbilstošu saturu, pieaug iespēja, ka viņi atgriezīsies. Sazināties ar saišu kuratoriem darbojas tāpat kā citas kampaņas. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir atrast saišu pakalpojumu sniedzēju kontaktinformāciju un nosūtīt viņiem pielāgotu e-pastu ar priekšlikumu.

how to get backlinks

  • Izveidot saites uz YouTube

YouTube ir ideāla mediju platforma, lai ģenerētu datplūsmu uz jūsu vietni. Šīs saites veidošanas metodi var izmantot tikai dažas īpašas nišas. Šīs nišas ietver tehnoloģiju, spēles, izglītību, zinātni un izklaidi. Lielākais ieguvums, ko rada saišu veidošana šajā platformā, ir tas, ka video emuāru autori vēlas iegūt tik daudz, cik regulārs emuāru autors vēlas, lai viņa lapas tiktu pārvietotas.Jūs varat izveidot abpusēji izdevīgas attiecības ar video emuāru autoriem, lai iegūtu datplūsmu no YouTube. Piemēram, jūs varat saistīt savus videoklipus ar emuāra ziņu, un apmaiņā jūs varētu ievietot savu videoklipu emuāra ziņā Source .

December 22, 2017