Back to Question Center
0

Kā nopirkt atpakaļsaišu uz jūsu vietni, nezaudējot savu SEO?

1 answers:

Atpakaļsaiti ir visaugstākā ranga faktors gandrīz visām lielajām meklētājprogrammām, piemēram, Google, Yandex, Yahoo !, Bing un citiem. Ir lietderīgi ieguldīt savu naudu, laiku un centienus, izstrādājot rezultatīvās saites veidošanas kampaņu, jo tā var ievērojami uzlabot vietnes meklētājprogrammu optimizāciju.Tā kā datplūsma ir tieši saistīta ar jūsu vietnes atpakaļsavienojumu kvalitāti, tīmekļa avotu iestāde, kas norāda uz jums, nosaka satiksmes kvalitāti, ko saņemsit. Un, protams, tas var veicināt jūsu vietnes rangu pozīcijā meklēšanas rezultātos. Pārlūkojot tīmekli, lai lietotājiem sniegtu visatbilstošākos rezultātus, meklēšanas lodziņi izskatās jo īpaši jūsu vietnes atpakaļsaišu gadījumā. Ar jūsu tiešsaistes biznesu saistītie signāli, kas nāk no citiem avotiem, rada vispārēju nozīmi jūsu vietnē. Patiešām, ir daudz faktoru, ko Google izmanto, lai novērtētu jūsu vietni, taču atpakaļsaišu veidi ir nozīmīgākais meklētājprogrammu optimizācijas rādītājs.

buy backlinks to your site

Šis raksts ir veltīts viedajiem veidiem, kā iegādāties atpakaļsaišu uz jūsu vietni, nevis pārkāpjot Google noteikumus.Ļaujiet mums apspriest katru no tiem sīkāk. Nākotnē es ceru, ka šī vērtīgā informācija palīdzēs jums iegūt ideālu rezultātu no jūsu saites veidošanas kampaņas.

Metodes, kā iegādāties atpakaļsaišu uz jūsu vietni

  • Sadrumstalotās saites celtniecības metode

Šī metode tiek pareizi lietota tiem kurš vēlas izveidot vienvirziena atpakaļsaišu. Saskaņā ar šo metodi, jums vajadzētu sazināties ar tīmekļa pārzini, lai ziņotu par neatļautām saitēm savā tīmekļa lapās. Vienlaikus iesakat citiem tīmekļa avotiem aizstāt šo saiti, nevis sadalīto versiju, kurai jūs ievietojat atbilstošu saiti uz jūsu vietni. Ziņojiet par šķeltiem saitēm; jūs veicat labu vietņu īpašniekiem. Tāpēc iespējas, ka vietne, kas atrodas atpakaļ uz jūsu vietni, ir relatīvi augsta. Lai izmantotu šo šķelto saišu metodi, vispirms jāveic tirgus niša pētījumi, lai atrastu piemērotu avotu, kuram ir bojātas saites. Pēc tam sazinieties ar tīmekļa pārzini un jautājiet viņam par tā nomaiņu. Sarunas laikā esiet pieklājīgs un ieviest sevi.

buy backlinks

  • Atpakaļ saišu iegūšana, izmantojot infographics

Ja vēlaties iegūt vērtīgas atpakaļsaišu, jūsu vajadzības. Veidojot saites, izmantojot infographics, jūs saņemat iespēju dabiski sazināties ar vietnes saiti un veidot savu zīmolu autoritāti tīmeklī. Turklāt lietotāji var viegli saprast datus, izmantojot infographics, un labprāt to dalīties savā starpā. Jums rūpīgi jāizvēlas jūsu infographics. Tam vajadzētu būt unikāliem un vērtīgiem datiem mērķauditorijai. Ieteicams sekot līdzi tirdzniecības tematiem un pastāstīt cilvēkiem, kas viņus interesē. Tiklīdz būsiet izpētījuši un apkopojuši nepieciešamos datus, ir pienācis laiks atrast profesionāļus, kuri var padarīt jūsu saturu vizuālu. Par laimi, tā nav problēma mūsdienās, jo tajā ir daudz iekšēju tīmekļa dizaineru, kas sniedz savus pakalpojumus par saprātīgu cenu. Tiklīdz jūsu infographic ir gatavs publicēšanai, jums ir jāpārliecinās, ka jūsu lasītāji varēs to dalīties savā starpā. Lai to izdarītu, izveidojiet unikālu iebūvētu kodu. Tātad, kad viss ir gatavs, jūs varat izveidot paziņojumu presei par savu jauno infographic pastu un publicēt to sociālajos tīklos, kur jums ir biznesa konti. Turklāt jūs varat nodrošināt e-pasta ziņojumu ar lietotājiem, kuri iepriekš ir saistīti ar līdzīgu saturu Source .

December 22, 2017