Back to Question Center
0

Kāpēc jums nepieciešams saņemt atpakaļsaišu tikai no autoritatīviem avotiem?

1 answers:

Saikne ar ēku ir vissvarīgākā meklētājprogrammu optimizācijas daļa, jo tā SERP ir redzama tīmekļa avotā. Pēdējo gadu laikā saišu veidošanas prakses ir ievērojami mainījušās. Tomēr saites ēkas nozīme paliek nemainīga. Šī ārpus lapas optimizācijas daļa jūs nevarat atstāt novārtā.

Būtiska izmaiņa, kas parādās saišu izveidē, ir tāda, ka mūsdienās mums vajadzētu koncentrēties uz kvalitatīvu atpakaļsaišu iegūšanu no varas avotiem, nevis to skaita palielināšanu. Google pārstāvji apgalvo, ka zemas kvalitātes saites, kas iegūti krāpnieciskos veidos, var kaitēt vietņu klasifikācijai un samazināt domēna autoritāti.

authority backlinks

Tāpēc ideāls, lai meklētu kvalitātes saites, ir atsaukties uz autoritatīvām jomām. Šajā rakstā mēs apspriedīsimies par autoritatīviem avotiem, uz kuriem mēs varam paļauties, un to, kā iegūt saites no tām.

Kādas vietnes var uzskatīt par autoritatīvām?

Autoritatīvs tīmekļa avots ir tas, ka ir augsts PageRank, nodrošina kvalitatīvu saturu un lietotāju pieredzi. Šāds interneta avots ir uzticams un tam ir noteikta ietekme savā nozarē. Parasti tā ir ierindota meklēšanas rezultātu augšdaļā un ir saistīta ar noderīgu uz pētījumiem balstītu saturu, kas lietotājiem ir izdevīgs. Šis kvalitātes saturs rada apkārtējo sociālo aktivitāti, kas arī ir izplatīta autoritatīvam avotam.

Kā atrast autoritatīvas manas atpakaļsaišu vietnes?

Ir divas pamatmetodes, lai atrastu autoritatīvu tīmekļa avotu - manuāli vai automātiski.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atrast autoritatīvu avotu tiešsaistē, ir veikt Google pētījumus. Sāciet, izmantojot meklēšanas vienumus, kas attiecas uz jūsu vietni. Veicot meklēšanu, varat izmantot šādus atdalītājus - vietņu paplašinājumus (edu. , gov. , org. ); atslēgvārds (tādā veidā jūs pārlūkojat tikai tos rezultātus, kuru nosaukumā ir noteikts meklēšanas vienums); "Atslēgvārds" (atslēgas frāze) - vārdam vajadzētu parādīties tieši tā, kā rakstīts.

Turklāt jūs varat pievienot izteicienus, kas ir saistīti ar saišu veidošanas procesiem. Piemēram, saites, ieteicamie tīmekļa avoti, saišu saraksts, vietņu saraksts un tā tālāk.

seo backlinks

Jūs varat vienkāršot veidu, kā iegūt autoritatīvas tīmekļa vietnes, izmantojot profesionālus tiešsaistes rīkus, piemēram, Semalt Auto SEO vai Moz SEO rīkjoslu. Šie tiešsaistes rīki var skenēt visas norādes par ievietoto atslēgvārdu. Jūs varat izmantot papildu filtrus, lai iegūtu precīzāku informāciju ar visatbilstošākā un autoritatīvā tīmekļa avota sarakstu, kurā varat ievietot savas saites.

Vēl viens veids ir sazināties ar autoritatīviem vietņu īpašniekiem. Kad esat atradis vietni, kas atbilst jūsu prasībām, jums vajadzētu mēģināt sazināties ar īpašnieku pa e-pastu, tālruni vai citiem pieejamajiem kanāliem.Vissvarīgākais brīdis ir sūtīt personalizētu ziņojumu. Sniedziet informāciju tādā veidā, lai īpašnieks varētu atrast sev noteiktu vērtību. Jūsu ziņas tonis ir starp profesionālu un personalizētu, lai iesaistītu īpašnieku un izveidotu ar viņu labas biznesa attiecības Source .

December 22, 2017