Back to Question Center
0

Kā es varu saņemt augstu PR atpakaļsaišu sarakstu bez maksas?

1 answers:

Ir dažādi veidi, kā iegūt jūsu vietnei augstu PR atpakaļsaišu sarakstu, tajā pašā laikā nemaksājot dolāru. Pirms jebkura cita ir divu veidu saites - dofollow un nofollow - kuras var iekļaut jūsu vietnes augsta PR saišu sarakstā. Dofollow atpakaļsaišu pamatojas uz pastāvīgām saitēm, kas paredzētas, lai uzlabotu vietnes uzticamību, tādējādi radot lielāku interneta trafiku. Nofollow atpakaļsaišu ir pagaidu, kas izveidotas tikai satiksmes palielināšanai. Tātad, kas padara augstu PR atpakaļsaišu sarakstu? Apskatīsim dažus no labākajiem veidiem, kā to visu radīt bez maksas.

high pr backlinks list

Broken Links

Viss, kas jums jāizmanto šķelto saites, ir iegūt vērtīgu saturu, kas to pelnījis. Es domāju, ka jūs varat atrast emuārus vai citus tiešsaistes avotus ar augstu domēna autoritāti un Page Rank. Viss, kas Jums nepieciešams, ir meklēt tos, kas attiecas uz vienu un to pašu tēmu diskusiju, vai tirgus nišas atbilstību jūsu uzņēmējdarbībai vai rakstīšanas priekšmetam. Tādējādi, izmantojot vai nu Chrome paplašinājumu, vai bezmaksas tiešsaistes rīkus, jums vajadzētu atklāt šķeltas saites, lai ieteiktu jaunu aizmugures saiti, lai iegūtu labāku atsauci. Galu galā vienkārši nosūtiet labu e-pastu uz vietni vai emuāra īpašnieku un norādiet uz šo šķelto saiti, kas jāaizvieto ar jūsu pašu saiti. Un tas darbojas, jo abām pusēm būs godīgas abpusējas priekšrocības. Tomēr ņemiet vērā, ka gan jūsu jaunajam saturam, gan apstiprinājuma e-pastam jābūt pietiekami labam un pārliecinošam, lai izlemtu, kā apstiprināt visu uzdevumu.

Infographics

Vēl viens labs veids, kā veidot augstu PR saišu sarakstu jūsu vietnei, iekļaujot infographics jūsu vienkāršā teksta saturā. Lai gan šis uzdevums var šķist nedaudz laikietilpīgs, to ir viegli pieteikt, un tas noteikti atmaksāsies. Kad esat pārveidojis daļu sava satura smalkajā infographikā vai dažās noderīgās izklājlapās, vienkārši ļaujiet tai kļūt par vīrusu, lai to varētu kopīgot visās populārās sociālajās vietnēs, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn utt.Tādā veidā es iesaku izmantot vienu no šiem bezmaksas tiešsaistes rīkiem, lai palīdzētu jums ar infographics: Easel. ly, Picko Chart, Infor. esmu Google diagrammas.

seo backlinks list

Direktorija iesniegšana

Jūsu satura iesniegšana dažiem cienījamiem katalogiem ir trešais labākais veids, kā izveidot augstu PR atgriezenisko saiti jūsu mājas lapa. Tīmekļa tīklā ir atrodami daudzi augstas lapas lappušu katalogu katalogi, tāpēc jums vairs nebūs problēmu atrast pareizo vietu, lai nopelnītu dažas kvalitātes saites. Tomēr ņemiet vērā, ka pirms satura iesniegšanas jums jāpievērš uzmanība šādiem aspektiem:

  • nav viltīgi ieguldīt savu laiku un pūles, rakstot vērtīgus un unikālus priekšmetus;
  • nekad nav viltus ar jebkāda veida plaģiātu vai neatbilstošu saturu - tas diez vai varētu strādāt;
  • vienmēr ir dubultā pārbaude, lai saprastu, vai direktoriju var pamatoti uzskatīt par uzticamu;
  • katrs samaksātais katalogs ir jāatstāj īsā laikā - pat ja jums ir solīts redzēt ātru rezultātu;
  • izvairīties no visiem nezināmiem vai nesen uzsāktajiem katalogiem - visticamāk, tie ir uzlauzti vai scammed;
  • uzmanīgi izlasiet visu kataloga formu, pirms to aizpildīsiet ar visām nepieciešamajām detaļām Source .
December 22, 2017