Back to Question Center
0

Kā. edu atpakaļsaišu var ietekmēt jūsu vietnes SEO?

1 answers:

Edu atpakaļsaišu tiek uzskatīti par visvērtīgākajiem, jo ​​tie nāk no uzticamiem un uzticamiem domēniem. Tos parasti izmanto koledžas, universitātes, augstskolas un citas izglītības iestādes. Tā kā tie piešķir vērtību lietotājiem, Google augstu novērtē tos un augstu vērtē SERP.

Tas aizņem daudz laika un pūļu, lai piekļūtu saitēm no šīm tīmekļa vietnēm. Tomēr ieguvums ir tas, ka jums nevajadzētu būt acīmredzami ekspertam konkrētā izglītības jomā, lai no tā saņemtu saiti uz jūsu vietni.

Ja jūs cenšaties iegūt kvalitāti. Edu atpakaļsaišu uz jūsu vietni, šis ziņojums būs jums vērtīgs, jo es šeit apkopoju visas visvairāk tirdzniecības saišu veidošanas metodes.

edu backlink

Ieguvumi no. edu atpakaļsaišu

  • Google ļoti augstu vērtē visu edu. domēni un pēc tam piesaistīs jūsu vietni tik ļoti assortative, ja jūs saņemsiet ārējās saites no šiem domēniem;
  • Visi izglītības avoti internetā ir kvalitatīvi un lietotājiem ir vērtīgi;
  • Iesaista jūsu saiti. edu domēnu, jūs saņemsiet daudz mērķtiecīgas datplūsmas, kuras būs viegli konvertēt;
  • Iegūt mājas lapas vērtību un patiesību.

Kā veidot kvalitāti. edu atpakaļsaišu?

  • Piešķir stipendijas

Lai izveidotu labas attiecības ar universitātēm un augstskolām, jūs varat nodrošināt studentiem stipendijas un stipendijas.

Jūs varat sākt veidot izglītības iestāžu tīmekļa meklēšanu, izmantojot Google vai citus vietējos kanālus, kas var sniegt jums atbilstošu informāciju savam vaicājumam. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajai izglītības iestādei ir daudz apmeklētāju vai arī jautājiet, vai universitāte vai skola ir kopiena. Sasniedziet cilvēkus, kas atbild par šīm kopienām. Pamatojoties uz jūsu mazumtirdzniecības nozari vai produktiem, jūs varat to nodrošināt. edu resursi ar dažādiem ieguvumiem apmaiņā pret atpakaļsaiņām. Piemēram, ja jūs pārdodat sporta aprīkojumu, jūs varat piedāvāt stipendiju studentiem, kuri izceļas ar sportu. Ja jūs varat iegūt nedaudz atpakaļsaišu no. edu tīmekļa avots, kas ir vismaz relatīvi saistīts ar jūsu tirgus nišu, tad jūs pievienojat lielāku vērtību jūsu atpakaļsaistes profilam.

  • Nodrošināt atlaides studentiem

Ja jūs mazumtirdzniecībā produktus, kas var būt noderīgi skolēniem viņu ikdienas vajadzībām, tad jūs varat mēģināt iegūt atpakaļzvanus par atlaidēm. Nodrošināt studentus ar unikāliem priekšlikumiem un dāvanām. Jūsu produkti var būt stacionārie vai programmatūras modeļi, kas var palīdzēt skolēniem turpināt kursu. Jums jāpieprasa universitātes dekāns, lai jūsu piedāvājumu publicētu iestādes interneta vietnē.

trust backlinks

  • Izveidojiet saturu, kas būs ieinteresēts studentiem

Jūs nesaņemsiet kvalitātes atpakaļsaišu, jo īpaši no. edu vietnes, ja jūsu vietnes saturam ir vērtība lasītājiem. Neviens negrib droši izlasīt crappy saturu.

Lielākā daļa izglītības iestāžu uztur blogus studentiem. Jūs varat lūgt publicēt savus atbilstošos un pētījumus balstītos rakstus par šo emuāru vai publicēt inteliģentas atbildes uz studenta jautājumiem Source .

December 22, 2017