Back to Question Center
0

Kā Hackers Hack - Semalta ekspertu bažas

1 answers:

Ikvienā tiešsaistes faktorā, kas saistīts ar serveri, parasti pastāv risks, ka var tikt uzlauzta. TheInternets ietver lietotāja informācijas nosūtīšanu un saņemšanu serverim. Rezultātā lielākā daļa tīmekļa izstrādes vērsta uz lietotāju unnevis sistēmas stabilitāte. Šī iemesla dēļ cilvēki izveido e-komercijas vietni, kas var izpildīt šos uzdevumus tikai paraugā,ignorējot to, ka personas ar sliktiem nodomiem arī var izmantot šo iespēju. Tā rezultātā jūsu vietnes un tā vietnes drošībajūsu klienti ir atkarīgi no tā, cik efektīvi jūs varat cīnīties pret kapacitātes mēģinājumiem.

Ir daudz veidu, kā cilvēki izpilda savus hacks. Hakeru mērķis iratrast nesankcionētu piekļuvi internetam un piekļūt informācijai, kas citādi paliek servera datu bāzē. Dažos gadījumos viņi var mēģinātizmantojot vietņu tīklus vai citus ļaunprātīgus līdzekļus. Interesanti ir daudz cilvēku, kas izveido vietnes, piemēram, emuārus vai e-komercijas vietneskā hackers veic savus hacks. Lai izveidotu līdzekļus un mehānismus, lai novērstu hackers, ir nepieciešams saprast, kā hackersbanalizēt mājas lapas.

Jack Miller, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt ,Norāda dažas metodes, kuras hackers izmanto, kā norādīts zemāk:

Cross Site uzbrukumi (XSS)

Tie ir ar lietotāju saistītie kodi, kas var darboties serverī un uzbrukt neaizsargātiemdators.Hakeris sākas, liekot lietotājam noklikšķināt uz saikne, kas ir kaitīga. Šī saite darbojas skriptu pārlūkprogrammā, kurHakeris atrod kanālus, kuros izmanto citus izmantotājus. Piemēram, hacker var ņemt visus pārlūka datus, piemēram, paroles un kešatmiņu. Hackervar arī izmantot attālinātās pārlūka funkcijas, piemēram, mikrofonu, kā arī tīmekļa kameru bez cietušā piekrišanas.

SQL injekcija

Šis exploit izmanto dažu programmēšanas valodu neaizsargātību. Tasgalvenokārt izmanto tīmekļa vietnēs, kurām ir slikta koda struktūra. Piemēram, PHP vietne var tikt pakļauta SQL injekcijas uzbrukumam.Hacker mēģina piekļūt tikai vietnes datu bāzei un iegūst visus datus. Informācija, piemēram, uzņēmuma dati, lietotāju pieteikumi un kredītskartes informācija kļūst neaizsargāta tādā veidā. Turklāt uzbrucējs var arī lejupielādēt, augšupielādēt vai rediģēt laukus kolonnās un rindāsno izmantotajiem datiem. Citos gadījumos hackers var izmantot pakešu rediģēšanu, ja tie nozog datus, jo tie iet starp serveriun lietotājs.

Secinājums

Veidojot mājas lapas, mēs nespējam atpazīt potenciālos zaudējumus hakeriemnodot mūsu e-komercijas uzņēmumiem. Rezultātā ir izveidotas daudzas tīmekļa vietnes, kas domātas klienta apkalpošanai bez hakeriem. Hackers var veiktdaudzas tīmekļa vietnes procedūras, no kurām lielākā daļa var ietvert zādzību, krāpšanu vai privātas informācijas nepareizu lietošanu. Īsi sakot, jūsu drošībakā arī jūsu klientu atrašanās vieta ir atkarīga no jums, īpašnieka un administratora. Lielākā daļa meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) centienu mērķis ir palielināttīmekļa vietnes derīgumu, kā arī SERP redzamību. Šajā sakarā hakeriem var samazināt vietni. Zināšanas par uzlaušanas metodēmvar droši uzglabāt nozīmīgus uzņēmuma zaudējumus, kā arī palielināt domēna autoritāti meklētājprogrammās Source .

November 28, 2017