Back to Question Center
0

Labākie gidi: Hoe U Uw Concurrenten Uitziet E-komercija Bedrijf

1 answers:

Kā e-komercijas izplatītāja mazumtirgotājs, jums vajadzētu būt cīņā par sacensībām. Kāpēc Pirmkārt, tas palīdz jums saprast tirgus dinamiku. Otrkārt, jūs labāk apzināsit lietas, kad runa ir par mārketinga izveidiun, protams, tas palīdz atšķirt savu biznesu no konkurentu uzņēmējdarbības.

Ņemot to vērā, Jason Adler, eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi, sniedz padomus, kā izsekot jūsu konkurences pozīciju - host metin2 2013.

Sāciet ar SEO

Organizējiet komandu, lai uzraudzītu SEO taktiku, ko izmantojat konkurenti. Noskaidrot to saišu skaits, kurām viņi ir pievienojušies, kā arī uzziniet, kurās vietnēs tie ir saistīti. Kad esat ieguvis šos datus, vērsieties pie jūsu vietnēmkonkurenti sazinās un redzēs, vai jūs varēsit novirzīt šo datplūsmu no viņu uz savu veikalu.

Ņemiet šo piemēru. Ikreiz, kad es meklēju saites uz mūsu klientiem, identificēt klientu konkurentus, izmantojot Semtal Analyzer. Tas izmanto "Open Site Explorer", lai apkopotu visas tīmekļa vietnes, kuras tās (konkurenti) piesaista. Pēc šī svarīgā datu apkopošanas es pētīju, lai pieprasītu atpakaļ saites un visu citu, kas nepieciešams, lai īstenotu plānu.

Skatīties konkurentu sociālo mediju

Jums vajadzētu arī skatīties savus konkurentus sociālajos plašsaziņas līdzekļos, lai noteiktu viņu saturu vadības stratēģija. Pastāv pārsteidzoša lietojumprogramma, kuru sauc par FollowerWonk, kas ļauj jums pārbaudīt, kas tos seko čivināt un kā jūsu lapa veic pasākumus pret viņiem. Ticiet vai nē, FollowerWonk pat var pateikt, kas seko jums, jūsu konkurentam un pat tie, kas seko jums abiem. Ja pamanāt konkrētu personu pēc jūsu un jūsu konkurenta, tad ir iespējaviņš vai viņa ir ieinteresēts jūsu tirgū, un tas ir kāds, ar kuru ir vērts pievienoties.

Vēl viena tīmekļa lietojumprogramma, Buzzmo, ļauj noteikt visbiežāk koplietoto saturu (fotogrāfijas,videoklipus vai emuārus) jūsu konkurentu sociālo mediju lapās. Izmantojiet šos datus prāta vētrināšanai, izmantojot svaigas idejas savām sociālo mediju lapām.

Apsveriet lietotāja pieredzi

Iedomājieties, ka jūs patiešām esat lietotājs, kurš iet jūsu konkurenta vietnē apmeklējot to. Nosakiet vienumu katalogā, pievienojiet to savam grozam un turpiniet to izbraukt. Cik viegli tas bija? Vai pagāja ilgs laiks? Izmēģinietvienlaikus iesniedzot sūdzības / pieprasījumus un pārbaudiet, vai jūsu vietne pārsniedz šos pakalpojumus vai ne. Jūs varat arī noskaidrot, ko klientiem jāsaka par jūsu biznesu. Trustpilot platformai vajadzētu palīdzēt jums to ērti veikt.

Mind sales and marketing

Pievērsiet uzmanību jūsu konkurentu pārdošanas un mārketinga centieniem atšķirt jūsusavu praksi. Pirmā pieeja varētu būt parakstoties uz viņu jaunumiem, lai iegūtu jaunākos piedāvājumus un reklāmas. Cita pieeja varētu izveidojiet privātu čivināt sarakstu konkurentiem vai Google Alerts, lai tie būtu visu atjauninājumu lokā. Tas darbojas reālajā laikā.

Lai gan lielāko daļu salīdzinājumu var veikt tiešsaistē, ir daži gadījumi, kad tā irvar izdarīt bezsaistē. Piemēram, ja esat uzaicināts uz izstādi vai konferenci, vaicājiet jebkurai izlases personai, kas piedalās viņu pasākumāviedokli par jūsu pakalpojumiem. Ko viņi teiks par jūsu sacensībām? Izmantojiet šo informāciju, kā arī savus novērojumus, lai improvizētu.

November 27, 2017