Back to Question Center
0

Ļaunprātīga programmatūra un tā izvairīšanās veidi. - Semalt parādīs nedaudz trikus

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, atver jūsu acis uz dažiem triku, kas jāveic, kamēr tiek uzbrukts ļaundabīgās programmas.

Gandrīz visi no mums ir apskatījuši datorvīrusus un ļaunprātīgas programmatūras dažos mūsu dzīves posmos. Vai man ir taisnība? Nav jautri, ja būtu vīrusi; tā vietā jums ir jāieinteresē jūsu tiešsaistes drošība un drošība ir apdraudēta. Kad jūsu dators sāk palēnināties, tas ir laiks, kad vajadzētu izvairīties no ļaunprātīgas programmatūras un veikt smagus pasākumus .

Lietojiet slāņu aizsardzību visos punktos

Vispirms viss, kas jums jādara, ir izmantot daudzpakāpju aizsardzību katrā punktā. Tādējādi jūsu sistēma tiks noturēta pret uzbrukumiem tiešsaistē, neaizsargātām vietnēm tiešsaistē, pret vīrusiem mutācijas un lejupielādes ar piedziņu. Lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, jums vajadzētu aktivizēt tīkla draudu aizsardzības programmatūru un skenēt ierīci vienu vai divas reizes nedēļā. Jūs varat arī izmēģināt ielaušanās novēršanas sistēmas, ugunsmūri, Insight, SONAR un Antivirus jūsu tiešsaistes drošībai. Symantec Security Response saka, ka mums ir jāturpina atjaunināt mūsu programmatūru un operētājsistēmas .

Samazināt uzbrukuma virsmu

Ir ļoti svarīgi samazināt uzbrukuma virsmu. Jums vajadzētu atinstalēt lietojumprogrammas, kuras nelietojat. Ļaujiet man tev pastāstīt, ka augsta riska vai jutīgie parametri var radīt maksimālu kaitējumu jūsu sistēmai. Tāpēc jums vajadzētu vienu reizi dienā skenēt ierīci un nezināt, kā instalēt nezināmu un nevēlamu programmatūru .

Uzlabojiet noklusējuma Symantec Endpoint Protection iestatījumus

Ir svarīgi uzlabot Symantec parametru aizsardzības iestatījumus..Pat daži iestatījumi var nodrošināt revolūciju jūsu tiešsaistes aizsardzībā. Jums vajadzētu saglabāt iestatījumus atbilstoši savām prasībām un nodrošināt savu konfidencialitāti, lai hakeru darbinieki tevi netraucētu.

Atjaunināt pārlūkprogrammas spraudņus

Lielākā daļa uzbrucēju novērtē jūsu pārlūkprogrammas un pēc tam mēģina inficēt jūsu sistēmas. Tāpēc ir svarīgi saglabāt jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus un spraudņus. Nekad nevajadzētu izmantot Internet Explorer, Acrobat, Flash un Abode Photoshop, nekoncentrējot datoru vai mobilo ierīci. Daudzi vīrusi un ļaunprogrammatūra iekļūst jūsu sistēmā, izmantojot programmu Internet Explorer. Tātad, labāk ir apturēt šo pārlūkprogrammu un izmēģināt pārlūku Google Chrome vai citu pārlūku pēc jūsu izvēles .

Bloķēt P2P lietojumu

Viens no vienkāršākajiem un ātrākajiem veidiem, ko hackers izmanto, lai izplatītu ļaunprātīgu programmatūru, ir peer-to-peer (P2P) tīkli. Jums vienmēr vajadzētu bloķēt P2P lietojumu. Lai to izdarītu, jūs varat izveidot un izpildīt tādas politikas, kas nav P2P, piemēram, datora lietošana, lai neviens no tā lietotājiem nevarētu piekļūt jūsu ierīcei. Tādā veidā jūs varat nodrošināt, ka jūsu dators lielā mērā tiek saglabāts no ļaunprogrammatūras un vīrusiem .

Izslēgt AutoRun

Varat pārtraukt vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras ierašanos, pagriežot AutoRun. Kaut arī kaut ko lejupielādējot, to vienmēr vajadzētu izslēgt, lai jūsu datora ierīcē netiktu instalēti nevajadzīgi priekšmeti .

Pārliecinieties, ka tiek lietoti visi OS plāksteri

Visbeidzot, jums jāpārliecinās, ka katrs OS plāksteris ir pareizi piemērots. Uzņēmumi, piemēram, Apple, Microsoft un Google atbrīvošanas servisa pakotnes, drošības ielāpi un labojumfailus saviem globālajiem klientiem katru mēnesi. Viņu produkti palīdz mums novērst trūkumus mūsu operētājsistēmās. Jūs varat saņemt kādu no šiem produktiem un instalēt savā datorā, lai nodrošinātu maksimālu drošību un aizsardzību tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat operētājsistēmu Mac OS X, Windows vai citu operētājsistēmu, pārlūkprogrammas un programmas vienmēr vajadzētu atjaunināt vienu vai divas reizes mēnesī Source .

November 28, 2017