Back to Question Center
0

Nākotne SEO: ieskats no Semalt

1 answers:

Daudzas tendences ietekmē tiešsaistes mārketinga jomu, kur meklēšanualgoritmi mainās katru reizi un tad. Tādējādi tirgotājiem rodas jautājums, vai meklētājprogrammu optimizācija (SEO) paliksnākamajā desmitgadē. Pēdējo gadu laikā digitālie tirgotāji paļāvās uz atslēgvārdiem un saišu izveidi, lai tirgotu to saturuizmantojot tiešsaistes platformas - rel㨠con predisposizione condensatore. Mūsdienās tirgotāji tikai paļaujas uz SEO un meklētājprogrammām, lai virzītu satiksmi, palielinātu reklāmguvumus unpalielināt pārdošanas apjomu.

Meklēšanas tirgotājiem mainīsies viņu SEO stratēģijas, Google mainīsalgoritmi, bet SEO nekad nemirs. SEO ir pārveidojis Google algoritmu izmaiņu dēļ. Meklētājprogrammāoptimizācija, klienti strādā viens pret otru, tāpat kā sacīkstēs, kur braucēji sacenšas savā starpā, bet tikai viens no tiem uzvar.

Ryan Johnson, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, kādi faktori veicina SEO transformāciju un kāda ir tā nākotne.

SEO izveide un agrīnās Google stadijās

Vispirms Google tika izveidots kā pašpilnveidots dzinējs, kas sniedz rezultātuspamatojoties uz vairākiem faktoriem. Digitālie tirgotāji sāka lietot Google pēc rangu algoritmu ieviešanas. Līdz ar toSEO ir padarījis debiju kā apkrāptu par internetu, bet ne kā mārketinga stratēģiju.

Manipulatīvās prakses bija iesaistītas ranking algoritmiem, kā cheatersizmantoja šo praksi, vairākos atslēgvārdos atkārtojot to saturu tik daudz reižu, cik vien iespējams. Ieviešanaalgoritma atjauninājumi un Google veikto pārbaužu kods aizķerties uz krāpniekiem, kas viņiem nespēj turpināt praksi.

2003. gadā Google ieviesa autoritatīvas ienākošās saites, kas palīdz izsekotun sodīt vietnes, kas dublē saturu no tīmeklī, un atkārtot atslēgvārdus no konteksta ļoti daudzos reižu.

Pašreizējais SEO un Google stāvoklis

Sarežģītāki algoritmi, ko piedāvājusi Google, ir ļāvuši SEO sasniegt punktuno stabilitātes līdz 2010. gadam. Tomēr, pateicoties Panda atjauninājumam 2011. gadā un Penguin atjauninājumam 2012. gadā, septiņu gadu laikā notika pagrieziens.Panda atjauninājumā tika izmantots uzpildes saturs, ar atslēgvārdiem pildīts saturs un dublēts materiāls, lai palielinātu vietņu skaitu. No otras puses,Penguin update ieviesa mehāniku, kas sodīja saites, kas tika publicētas ar vienīgo mērķi paaugstināt klasifikāciju .

Nesen Google ieviesa faktorus, kas nosaka vietu klasifikāciju, signālusno sociālo mediju platformām un SSL šifrēšanu. Lai sasniegtu augstu rangu, klientam jādarbojas ar kvalitatīvu saturu un ienākošajiemsaite profilu. Katra Google algoritma atjauninājuma galvenais mērķis ir gūt ticamus rezultātus.

SEO nākotne tiešsaistes biznesā

SEO ir uzlabojies salīdzinājumā ar pagātni, kur tas tika uzskatīts par krāpšanoskods. SEO nākotne iet roku rokā ar Google attīstību. Mūsdienās Google strādā, lai lietotājiem nodrošinātu noderīgu un atbilstošuinformācija. SEO izdzīvošanai arī jāvirza uz Google lielajiem nodomiem, kur tirgotājiem jāsniedz lietotājiem atbilstoša informācijainformācija.

Daudzi spekulācijas ir apgriezti ap SEO nāvi. Innākotnē, galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, lai lietotājiem nodrošinātu neaizmirstamu un vērtīgu pieredzi, nevis koncentrējoties uz atpakaļejošām saitēm un atslēgvārdiem.Turpiniet pilnveidot savu SEO stratēģiju, tiklīdz meklēšanas algoritmiem vienmēr tiks veiktas izmaiņas .

November 27, 2017