Back to Question Center
0

Semalt Analytics: jauninājumi un digitālā transformācija mūsdienu biznesa pasaulē

1 answers:

Attiecas uz digitālo transformāciju (pazīstams arī kā pārtraukšanu vai uzņēmējdarbības pārveidošanu)uz uzņēmumu un to darbības veidu pāreju uz tehnoloģisko jomu, bet tradicionālajai vadībai ir arī pārmaiņas.Digitālā transformācija ir svarīga visiem uzņēmējdarbības veidiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir mazs, vidējs vai liels uzņēmums. Tādējādi traucējums var būtpieredzējis medicīnas, mazumtirdzniecības, programmatūras, loģistikas vai pat automatizācijas jomā - all expert computers. Inovāciju izmantošana biznesā ir galvenais faktors, kas nodrošinalieliska digitālā biznesa pieredze gan darbiniekiem, gan klientiem.

Lisa Mitchell, Klientu sekmju vadītājs Semalt ,sniedz ieskatu par to, kā inovācijas šodien pārveido uzņēmējdarbības vidi.

Labākais veids, kā nākotnē konkurēt mūsdienu korporatīvajā pasaulē, ir būtspēja piegādāt pielāgotas lietojumprogrammas biznesa ērtībai. Digitālās transformācijas galvenais pamatā ir uzlabošanaklientu pieredzi un darbības izmaksu samazināšanu. Tomēr digitālā transformācija ir vairāk nekā jaunu tehnoloģiju uzlabošana. Tas ir arīpar organizācijas kultūru.

Organizācijām būtu jārisina dinamiska uzņēmējdarbības prasība, izmaiņas uzņēmējdarbībāvide un modernizēt jauninājumus. IT (informācijas tehnoloģiju) komandām un vadītājiem jebkurā uzņēmumā jādarbojas mierāvirzīt uz nepārtrauktu attīstību, vadīt jauninājumus un apmierināt biznesa prasības. Būtībā tā ir digitālā transformācija - zemākaizmaksā, paātrina uzņēmējdarbību, pozitīvi mainās kompetences modeļi, cilvēki un procesi un uzlabojas mārketinga laiks.

Galvenie faktori, kas veicina uzņēmējdarbības pārveidi, ir tirgus pieprasījums, patērētājsuzvedība, novatoriskas tehnoloģijas, kā arī vides aspekti. Tehnoloģiskie jauninājumi noved pie tehnoloģisko uzņēmumu pārveidošanas.Uzņēmējdarbības loģistikai vajadzētu pieņemt jaunas tehnoloģijas, piemēram, mākoņa, RAD, IoT un lielus datus, un atteikties no mantotās sistēmas..Turklāt,tehnoloģiskās inovācijas ir plaši atzītas organizācijā. Tie palielina ātrumu, nodrošina efektīvākus rezultātus, samazina izmaksasun dot vērtību uzņēmumā.

Klientu uzvedība ir vēl viens svarīgs faktors digitālajā transformācijā.Kādas ir klientu cerības un organizācijas prasības (un tehnoloģiskās vajadzības, lai apmierinātu biznesa prasības)? Klienti vēlasuzlabota tehnoloģiskā jauda, ​​apvienojot to ar atvieglotu izmantošanu. Šajā sakarā uzņēmumiem ir jārisina šādi ārējie faktorikā mainīga ekonomika, biznesa partneru prasības, tirgus sacensības un normatīvie akti. Klientu prasības un tehnoloģiju jaudaēdināšana prasībās ir daudzveidīga nozīme. Piemēram, zemākas izmaksas un uzlabotās iespējas ir divi visredzamākie rezultāti.Turklāt Forrester Consulting Research, ko veica uzņēmums Accenture Interactive, ir noteicis galvenos biznesa pārveides virzītājspēkuskā klientu apmierinātība, palielināja ideju un rentabilitātes ātrumu.

Veiksmīga traucējoša transformācija ir atkarīga no mūsdienu organizatoriskajiemkultūra un digitālā brieduma pakāpe. Šīs detaļas ir uzsvērtas zemāk:

  • Klienta prasības. Klienti gaida lielisku pieredzi ikvienāpiegādes aspekts. Tādējādi nodrošiniet, lai jūsu organizācija sasniegtu patērētāju lojalitāti, un klienti vienmēr runās par zīmolu.
  • Procesa orientācija. Darbinieku aktivizēšana un procesa digitalizācija uzlabojasar datiem pamatota lēmumu pieņemšana, tādējādi nodrošinot vispārēju darbības pārskatāmību un lielāku veiktspēju
  • .
  • Uzņēmējdarbības inovācijas. Esošo uzņēmējdarbības modeli vai jaunu digitālu digitalizācijuprodukti, kas pārsniedz dominējošās uzņēmējdarbības prasības, atbilst pārmaiņām uzņēmējdarbības pieprasījumos un veicina jaunus inovatīvus pakalpojumus un produktus
  • .

Visbeidzot, digitālā transformācija ir reālas pārmaiņas, kas izraisa vētrukorporatīvajā pasaulē. Uzņēmējdarbības pārveides ietekme ir acīmredzama ne tikai operācijās, bet arī visos organizācijas līmeņosun nozares struktūras. Informācijas sabiedrības un biznesa līderi pastiprina savu darbību, lai nodrošinātu, ka inovācija apvienojumā ar uzņēmējdarbības pārveidivadīt biznesu, nodrošināt vērtību un radīt produktīvas pārmaiņas.

November 27, 2017