Back to Question Center
0

Semalt: četri iemesli, kāpēc IT pakalpojumu uzņēmumiem ir jābūt emuāram

1 answers:

Ir daudzi IT pakalpojumu uzņēmumi, kas gūst panākumus uzņēmējdarbības pasaulē,bet kaut kāda iemesla dēļ viņu portālos ir tikai nedaudz emuāru. Daudzi ITpakalpojumu uzņēmumi ievēro tradicionālās pārdošanas metodes vai arī uzskata, ka tas ir pārāk grūtiun laikietilpīga, lai palaistu emuāru. Tomēr tie uzņēmumi, kas vada uzņēmumuEmuārs galu galā gūs labumu no tā. Julia Vashneva, Klientu veiksme Semalt ciparu pakalpojumu vadītājs, paskaidro, kādus priekšrocības emuārā darbojas IT pakalpojumu uzņēmumi - blue book of semi trucks.

Izcelt pakalpojumu unikalitāti

Satura mārketings ir svarīga biznesa attīstības daļa visā pasaulē.Daudzi uzņēmumi dodas digitālā un mobilā veidā, tāpēc satura mārketings ir kļuvis populārsnepieciešams svina veidošanai un diferenciācijai. Tajā pašā laikā, diferenciācijavar būt nedaudz problēma daudziem IT pakalpojumu uzņēmumiem, jo ​​tie nodarbojas arvienādi uzņēmumi katru dienu. Veidojot emuāru, jūs izveidojat kaut ko unikālukaut kas padara jūs izceļas no pūļa. Izmantojot to, jūs varat parādīt savu personību,jūsu darba ētika, uzņēmuma raksturs utt., kas palīdzēs potenciālajiem klientiem cita starpā izvēlēties jūsu uzņēmumu .

Daudzi IT pakalpojumu uzņēmumi mēdz apvienoties savā starpā, jo tie izmanto vienu un to pašu terminoloģiju.Tātad, kā viņi var būt pārliecināti, ka jūsu bizness ir labāks par citu uzņēmumu? Un kāvai potenciālais klients var redzēt, ka jūsu komanda ir pietiekami labi, lai iegūtu darbuizdarīts Daudzi IT pakalpojumu uzņēmumi parasti paļaujas uz mutvārdu vai aukstumupakalpojumi, bet pārdomāti izstrādāts emuārs var atvērt pilnīgi atšķirīgu,komplekss veids, kā iegūt jaunus klientus.

Parāda pieredzi un prasmes

Uzņēmuma tīmekļa vietnes "Par mums" lapa ir ļoti svarīga, piesaistotjauni klienti. Ja jūs apgalvojat, ka jūsu vadītājam vai līderim ir tik daudz gadupieredze, tāpat kā jebkura cita sabiedrība, protams, tas šķistu mierīgs.Izmantojot emuāru, gluži pretēji, jūs varat pierādīt savu pieredziun vadības prasmes, lai aicinātu jūsu potenciālos klientus. Tas ir salīdzinošiviegli izdarāms, taču šādi emuāra ziņojumi atspoguļo visu, ko vēlaties reklamēt, būtību .

Jūsu biznesa veicināšana

Emuārs kļūs par lielisku platformu IT pakalpojumu kopienas apvienošanai.Tiklīdz jūs rakstāt savā uzņēmuma emuārā, jūs sākat diskusiju, kasir atvērta gan nozares profesionāļiem, gan klientiem. Jūsu saņemtās atsauksmespalīdzēs jums reklamēt savus pakalpojumus dažādiem cilvēkiem. Ja jums ir tiesībasjūsu emuārā esošais saturs, jūsu uzņēmums tiks ievietots kartē .

Jaunu produktu ražošana

Jaunākie pētījumi liecina, ka B2B uzņēmumi, kas vada emuāru, saražos līdz pat 67% vairākvadītāji nekā uzņēmumi, kuriem tas nav pieejams, un B2C uzņēmumiem ir šī likme88% attiecīgi. Kad jūs izveidojat savu ienākošo mārketinga stratēģiju,jūsu emuārs vienmēr ir būtiska tā daļa. Patiesībā, izmantojot meklētājprogrammuOptimizācijas (SEO) paņēmieni emuāra ziņās palīdz uzņēmumiem labākklasifikāciju. Bez atbilstoša lauka satura satura tas nebūs iespējamssasniegt. Kad pielāgojat savu emuāru SEO vajadzībām, jūs, iespējams, būs lielākspiesaistīt potenciālo klientu uzmanību.

Emuāra palaišanai un darbināšanai ir nepieciešami konsekventi sagatavotie centienipar smago darbu, pētniecību un ir saistīta ar tēmu. Tomēr IT pakalpojumiuzņēmumiem ir jāapzinās iespējamā ietekme uz uzņēmējdarbību. Semalt digitālās aģentūras klienti ir veiksmīgi pierādījuši, ka ieguldījuma atdeve bloga vadīšanai ir tā vērts .

November 27, 2017