Back to Question Center
0

Semalt Digital Expert paskaidro, kas 404 kļūdas nozīmē SEO

1 answers:

Kas izraisa 404 neatrodamas kļūdas? Vai viņi sāp manu vērtējumu?Šie jautājumi turpina ietekmēt zīmola vadītāju prātus, kad rodas kļūdas "404 neatrodamas" kļūdas .

Ja jūsu lapa atgriež 404 kļūdas, traucējumi ir bīstamiuz UX (lietotāja pieredze). Katru reizi, kad apmeklētājs saņem kļūdu 404, viņš / viņa ir spiests pārvērtēt un atgriezties, kasnozīmē atstāt lapu. Zīmolu vadītājiem vai digitālajiem tirgotājiem kļūdas rada paniku, kad viņi pamanawebmaster rīki. Lai izvairītos no šīm problēmām, Michael Brown, klientu klientu sekmju menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi,visaptveroši pārskatiet, kādas 404 kļūdas ir jūsu SEO un kā novērst to nevēlamo ietekmi .

Kā atrast 404 kļūdas?

Izmantojiet Google tīmekļa pārziņa rīkus

Šī ir viena no labākajāmatklāt kļūdas tieši no Google - companies providing outsourcing services. Jums ir nepieciešams tikai pieteikties tīmekļa pārziņu rīkos, atveriet sadaļu Pārmeklēt un noklikšķiniet uzRāpuļprogrammas kļūdas. Visi trūkstošie URL parādīsies sadaļā Nav atrasta. Jūs pat varat pārbaudīt diagrammas parlaika gaitā labākas analīzes dēļ.

Broken link meklētāji

Šodien ir daudz pārlūka paplašinājumu un pat bez maksastādas vietnes kā Validator.w3org un Pārbaudiet manas saites. Tie var viegli identificēt šķelto saites jūsu vietnē .

Izmantojot Screaming Frog SEO Spider

Līdzīgi kā Webmaster Tools, SEO spider palīdz jums redzēt visas 404 neatrodamās kļūdas.Lejupielādēt programmu. Instalējiet SEO Spider un ievadiet savu vietni, pēc tam noklikšķiniet uz Pārmeklēt. 404 kļūdas parādīsies statusāKodu cilne..Varat arī eksportēt pārskatu kā .csv failu .

Kādas 404 kļūdas nozīmē SEO, un kāpēc jums ir jārīkojas nekavējoties?

Google vērtē to, ka 404 neatrodamās kļūdas dažreiz ir neizbēgamas.Tādēļ jūsu vietne netiek dezaktivēta vai sodīta. Tomēr, tā kā Google galvenā uzmanība tiek pievērsta kvalitātes nodrošināšanai,jūsu SEO varētu ciest daudz. Tā kā Google robotprogrammatūras pārmeklē jūsu lapas iekšējās saites, jūs tiksiet atzīmēts kā pusenav ieinteresēti nodrošināt labāku lietotāja pieredzi. Laika gaitā Google pārtrauks jūsu lapu pārmeklēšanu, un satiksme strauji samazināsies .

Tirgotājiem būtu vairāk jāuztraucas par reakcijuklienti, nevis Google robotprogrammatūras. Jūsu apmeklētājiem, kļūdas cēlonis vispār nav saistīts ar to, kas viņiem ir intereseiegūst saturu, ko viņi vēlas. Lielākā daļa apmeklētāju parasti pamet citu vietni, seko konkurentam vai iziet. Tasir satiksmes zudums, jo klients nevar veikt nākamo soli konversijas virzienā. Rezultātā vienmēr ir saprātīgino jums identificē kļūdas pēc iespējas ātrāk un ātri tos novērš.

Kā noteikt 404 neatrodamas kļūdas?

Ja rodas 404 kļūdas, ir nepieciešams atvieglot klientu spēju atgriezties pie plūsmas.

Izmantot 301 pastāvīgu novirzīšanu

Ja konkrētā lapa ir noņemta vai pārvietota,301 novirzīšana palīdz saistīt lapu ar jauno. 301 novirzīšana ir laba, jo tie nezaudē lapas autoritāti no iepriekšējās lapas .

Izmantojot robots.txt

Failu robots.txt izmanto, lai pastāstītu Google robotprogrammāmkonkrētas lapas ir noņemtas, un jūs nevēlaties tos pārmeklēt. Tas ir lielisks veids, kā daudz problēmu risināt 404no lapām ir noņemtas.

pareizrakstības kļūdas jūsu lapās

Ja izmantojat Webmaster Tools, varat viegli identificētlapas ar šķeltiem saitēm. Cieši pārbaudiet šīs lapas, lai noteiktu, vai saite ir nepareizi uzrakstīta un nekavējoties tos novērš.

November 27, 2017