Back to Question Center
0

Semalt Ekspertīze: cik ilgi atslēgvārdu izpēte saglabās svarīgāko SEO

1 answers:

Atslēgvārdu pētniecība, kas ir svarīga jebkura SEO kampaņa,pastāv jau daudzus gadus. Tomēr pēdējo gadu laikā atslēgvārdu izpēte ir veikusi vairākas izmaiņas. Dažreizšīs izmaiņas ir ļoti svarīgas, dažreiz tās ir mazāk svarīgas. Jebkurā gadījumā šī procesa nepastāvīgums rada šaubas paratslēgvārdu pētniecības saistība ar SEO .

Jack Miller, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digital Services analizē faktorus, kas tagad un turpmāk definēs atslēgvārdu pētniecības nozīmi - lease computer dell.

Atslēgvārdi "Matter

Atslēgvārdi joprojām ir svarīgi SEO, jo tie ir nozīmīgiloma, palīdzot jūsu vietnei iegūt rangu pēc dažādiem meklēšanas vaicājumiem. Atslēgvārdu izpēte ļauj jums atrast atslēgvārdus, kas jums nodrošina:

  • Augsta satiksme. Jūs saņemsiet jaunus apmeklētājus, jo jūsuvietne ir norādīta meklēšanas rezultātos.
  • Atbilstība. Visi ienākošie meklējumi attiecas uz tojūs piedāvājat un vai tas atbilst jūsu ienākošajiem lietotājiem.
  • Zema konkurence. Ja jums ir pareizi atslēgvārdi, tas irnozīmē, ka jums nav jāstrādā virsstundas, lai ierindotu jūsu izvēlētos jautājumus.

Google atjauninājumi

Atslēgvārdu pētniecības sākuma dienās tika pieņemta optimizācijapildot tos visā jūsu saturā katrā meta tagā, cik vien iespējams. Izmantojot Google Analytics, arī Google atklāja daudzpar to, kā cilvēki meklēja informāciju tīmeklī un kā viņi atrada jūsu vietni, izmantojot atslēgvārdus..Kad jums bijašis augsta līmeņa satiksmes un zemas konkurences atslēgvārdu saraksts, jūs varētu tieši optimizēt savu vietni šiem jautājumiem. Lielākā daļa no Google jautājumiembija viens pret vienu meklēšanas attiecības, kas nozīmē, ka viņi ņems jūsu frāzi vai vārdu un meklēs tuvas vai precīzas atbilstības citām frāzēmun vārdi tīmeklī.

2013. gadā Google izlaida atjauninājumu, kas pazīstams kā Hummingbird, kasieviesa jēdzienu "semantiskā meklēšana". Šis atjauninājums ir mainījis veidu, kā meklētājprogramma apstrādāja ienākošos vaicājumus. Tā vietāveicot vienkāršu meklēšanu par to, ko lietotājs vēlas, šis atjauninājums ļāva Google saprast nodomus pēc lietotāja vaicājuma. Par nominālvērtībutas, šķiet, ir nelielas izmaiņas, taču tas ievērojami ietekmēja to, kā meklēšanas optimizētāji meklē atslēgvārdus .

Šis atjauninājums ir mainījis SEO ne tikai attiecībā uz frāzēmun atslēgvārdi. Tagad varat arī rangēt augstāk par semantiski saistītām frāzēm un vārdiem, kurus jūs neesat tieši optimizējušiiegūt rangu vārdiem un frāzēm, kuras jūsu lapā nav pieejamas. Šīs frāzes sauc par Long-tail Atslēgvārdu frāzes. Viņiem irko popularizēja Hummingbird un padarīja tirgotājus meklēt reti un mazāk konkurētspējīgas izpausmes. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai vienkārši izvietotuatslēgvārdi, uzņēmumiem būtu labāk veidot saturu ap vienu atslēgvārdu vai frāzi, vienlaikus koncentrējoties uz vispārējo tēmu .

Google ierobežojumi

Google atslēgvārdu ierobežojumi sākās ar Google Analyticsun tas ir turpinājies programmā AdWords. Tas nozīmēja, lai iedrošinātu cilvēkus izmantot viņu apmaksāto reklāmu un pēc iespējas ātrāk gūst labumu.Faktiski tas dažkārt kļūst vēl nozīmīgāks tirgotājiem nekā ēku saskaņotu atslēgvārdu optimizācijas plāni .

Līdz ar visiem iepriekš minētajiem faktoriem mums vajadzētu saprastka jaunā tehnoloģija nonāk spēlē, piemēram, kā tas notika ar digitālajiem palīgiem, piemēram, Cortana un Siri. Tas iedrošina cilvēkusveic sarunu meklējumus, kas pilnībā maina spēli. Arī paplašinātā realitāte, valkājamie piederumi un virtuālā realitāte mainīs arī tocilvēki meklē un kā darbojas rangu sistēma. Paredzams, ka ar daudzām izmaiņām stāsies spēkā atslēgvārdu izpēte nemainīsies.bet tas arī nekad nebūs novecojis. Tas būs pakāpeniska pāreja uz jaunu meklēšanas sistēmu .

November 27, 2017