Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kā cīnīties pret ļaunprātīgām kiberuzbrukumiem

1 answers:

21. gadsimtā ir pierādījusies tīmekļa vietņu un tīmekļa lietojumprogrammu drošībair galvenā problēma digitālajā pasaulē. Visi uzņēmumi, kas iesaistīti uzņēmējdarbībā, izmantojot tehnoloģiju, ir neaizsargāti pret minēto problēmu.Daži uzņēmumi jau ir kiberuzbrukumu upuri, turpretī citi joprojām darbojas arvien bīstamākās tiešsaistes platformāsno hakeriem - no deposit slots for real money usa.

Frank Abagnale, vecākais klientu panākumu menedžeris no Semalt Digital Services mērķis ir brīdināt interneta uzņēmumus par to, kā novērst viņu tīmekļa lietojumprogrammu vai vietņu kiberuzbrukumus. Turklāt,Tiek arī uzsvērti svarīgi padomi, kurus uzņēmums var veikt, lai uzlabotu viņu drošības pasākumus. Šajā sakarā tas ir ļoti svarīgssaprast, ka dators var ietekmēt vēl lielākus un stabilākus uzņēmumus. Piemēram, šogad Zamota tika uzlauztsun tās konfidenciālā informācija un lietotāju datu bāze tika ļaunprātīgi izmantota hakeriem. Tātad, kā jūs varat aizsargāt savu vietni no kiberuzbrukumiem?

Vispirms izmantojiet atjauninātas lietojumprogrammas un programmatūru. Gandrīz visi vietņu īpašnieki irdzirdējuši par Magento, Joomla un WordPress, kuriem ir atjaunināšanas opcijas, kurām nepieciešams noklikšķināt uz pogas, lai lejupielādētu vai instalētu jaunākospraudņi un versijas. Šajā sakarā vietņu izstrādātāji un lietotāji tiek brīdināti pret zemu novērtēto spraudņu izvēli, jo uzbrucēji to varir apzināti izveidojis tos nolūkā uzlauzt tīmekļa vietnes. CMS (satura pārvaldības sistēmas) kopienas, piemēram, WP (WordPress) unLīdz šim Magento strādāja nemitīgi, lai nodrošinātu vietnes. Turklāt šīs platformas turpina regulāri izplatīt drošības ielāpusTīkla vietnes drošākas tiešsaistē..Viena no visneaizsargātākajām vietām ir uzņēmējas pārvaldība. Tomēr tiešsaistes uzņēmumiem ir ieteicams to darītizmantot pārvaldītu hostinga risinājumu. Hostinga uzņēmums rūpējas par drošības atjauninājumiem, vienlaikus izmantojot paketi. Tādējādi uzņēmumi vienmēr varpalikt drošībā no uzlaušanas.

Paroles aizsardzība un trauksme ir otrais vietņu drošības posms. Tiešsaistēlietotājiem ir jāizveido un jāuztur spēcīgas paroles, kas sastāv no īpašām rakstzīmēm, alfabēta formām un cipariem, lai neviens to nevarētu viegli salauzt.Tajā pašā piezīmē vietņu īpašnieki un lietotāji var instalēt dažus Google saistītus produktus, kas neļauj parolēm nozagt citus lietotājus tiešsaistētīmekļa lietojumprogrammas vai vietnes. Piemēram, pārlūks Chrome piedāvā paplašinājumu ar nosaukumu "Paroles brīdinājums", kuru var lejupielādēt un lejupielādētbrīvi instalēta gandrīz katrā mašīnā.

Treškārt, darbiniet vietnes rīkus, kas neļauj DDoS (Distributed Service Denial).DDoS ir topoša tendence uzbrucējiem un surogātpasta izplatītājiem sūtīt viltus datplūsmu noteiktā vietnē, tādējādi padarot to pieejamu.Liela satiksmes plūsma, kas padara vietni nepieejamu, tiek nosūtīta no vairākiem avotiem. Būtībā tas ir potenciāls risks visām sistēmāmglobāli, kas ir inficēti un apdraudēti ar Trojans un uzbrucēji mērķus vienā sistēmā vienlaikus. Google ir produkts, ko sauc par GoogleShield Project, lai aizsargātu jaunas vietnes no DDoS ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Pakalpojums ir pieejams bez maksas, izmantojot nelielas tiešsaistes ziņu zāles,jaunas vietnes un neatkarīgi žurnālisti.

Visbeidzot, izmantojiet īpašu tīmekļa mitināšanas serveri. Veltīts serveris ir drošāksnekā kopīgojamais tīmekļa mitināšanas serveris ar vairākām vietnēm vienlaikus. Tas novērš vietnes īpašnieku no ļaunprātīgiem uzbrucējiem, kuri izmanto vietņu neaizsargātībuviena vietne, lai uzlauztu citas serverī izvietotās vietnes. Apsveriet iespēju izmantot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas tiem nodrošina tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūrihostinga serveri.

November 28, 2017