Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: kāpēc tiešsaistē parādās krāpšana?

1 answers:

Krāpšana tiešsaistē ir kļuvusi par galveno draudu e-komercijas nozarei. Parastitīmekļa pārziņi apzinās krāpšanas riskus, kad viņi saņem pirmo atmaksu. Lai gan šāda veida krāpšana ir izplatīta daudzos reģionosno pasaules, U.S nes liek lielāko daļu zaudējumu no tiešsaistes izkrāpšanu.

Krāpšana internetā ir izplatīta dažādu iemeslu dēļ. Max Bell, Klientu veiksmes menedžeris Semalt ,ir pielāgojusi nozīmīgākos tiešsaistes krāpšanas faktus, lai palīdzētu jums novērst uzbrukumus - wohnungsbergabe reinigung preis.

Vardotos kredītkartes datus ir viegli iegādāties. Krāpšana internetā nav augsta prioritātejautājums par tiesībaizsardzības aģentūru sarakstu, jo pietiekami daudz pierādījumu iegūšanas un līdzekļu, kas nepieciešami šādu lietu izskatīšanai, ir grūti. Kārezultātā kriminālvajāšana ir ļoti reti sastopama.

Kā darbojas krāpšanās tiešsaistē

1. posms:

Kredītkartes informāciju nozagā vienīgie kibernoziedznieki vai liels tīklsno profesionāliem hakeriem.

Parasti atsevišķi hakeriem vai kriminālā sindikāti uzbrūk uzņēmumiem un organizācijāmlai iegūtu jebkāda veida finanšu vai personas datus. Tiklīdz viņi iegūst nepieciešamos datus, viņi to pārdod melnajā tirgū. Jo vairāk datuhackers ir par kartes īpašnieku, jo augstāka informācija par cenu melnajā tirgū.

2. posms:

nozagtie dati tiek pārdoti trešai pusei.

Lielāko daļu laika personas, kas zādzē personas vai finanšu datus, nav vienādaspersonas, kas izmanto šo informāciju. Parasti, jo lielāks ir uzbrukums, jo mazāk ticams, ka sākotnējais hakeris, iespējams, izmantos datus, lai veiktu krāpšanu.

3. posms:

Krāpnieki pārbauda un iztukšo karti.

Kad krāpnieki saņem kredītkartes datus, viņi nošķir aktīvās kārtis no neaktivizētaskartes. Lai uzzinātu, vai karte ir aktīva, krāpnieki tiešsaistē veic nelielu pirkumu. Ja darījums ir veiksmīgs, viņi sāk nogurdētkredītkarte.

Atkarībā no tā, cik daudz datu hackers ir viņu rīcībā, viņi var pārietkā likumīgiem kartes īpašniekiem un pat spēlējot tiešsaistes krāpšanas filtrus.

Kāpēc apsūdzība par krāpšanos ar internetu ir reta

Daudzu iemeslu dēļ hakeru uzņemšana bieži vien ir grūts uzdevums. Pirmkārt, anizmeklēšana ir šķērsot valsts un starptautiskās robežas, kas izraisa jurisprudences problēmas.

Otrkārt, vienmēr ir grūti apkopot pierādījumus par krāpšanu tiešsaistē. Krāpnieks, kasuzdoties, kartes īpašnieks reģistrē jaunu e-pasta adresi un nomā pastkastīti ar nepatiesu nosaukumu. Tas noved pie ļoti nelieliem pierādījumiem, kas saistītinoziegums pret krāpnieku. Tā rezultātā tiesībaizsardzības iestādēm var nebūt pietiekami daudz pierādījumu noziedzīgā nodarījuma saukšanai pie atbildības.

Turklāt e-komercijas noziedzība bieži tiek uztverta kā zemas prioritātes problēma.Tas ir tāpēc, ka vidējais nozagtais naudas daudzums bieži ir zems. Tajā pašā laikā cietušais var nevēlēties turpināt krāpšanuīpaši, ja kartes īpašnieks ir pārliecināts par to, ka karti izsniedza banka saņems atmaksu. Un, kad jūs salīdzināt vidējonaudas līdzekļi e-komercijas vietnēs zaudē krāpšanu gadījumos, kad FIB un citas tiesībaizsardzības iestādes apspriež savas vietnes, jūs sākatlai saprastu, kāpēc krāpšanās ar e-komerciju šīm aģentūrām ir zema prioritāte. Būtībā tas nav tādas aģentūras kā FIBignorē šādus gadījumus, drīzāk viņiem nav pietiekami daudz darbaspēka, lai veiktu šos kibernoziedzniekus.

November 28, 2017