Back to Question Center
0

Semalt Expert definē 12 padomus, kas palīdzēs jums novērst cyberstalking

1 answers:

Cyberstalking var būt biedējoši, bet, ja jūs esat modrs, jūs varat būt drošībā internetā.

Izmantojot sekojošus pasākumus no Semalt vecākā pārdošanas vadītāja Ryan Johnson, jūs varat izmantot savu mobilo tālruni, planšetdatoru vai viedo pulti, vienlaikus aizsargājot savu identitāti, īpašumu un veselību:

# 1 Aizsargājiet savu mājas adresi

Aizpildot veidlapas internetā, izmantojiet P.O. kastē vai darba adresi un nekad neesiet atvērta jūsu mājas adrese.

# 2. Parole aizsargā visus kontus

Izmantojiet paroli visam, ieskaitot savu mobilo tālruni, e-pasta kontus, bankas kontus un kredītkaršu kontus. Droša parole dod jums nelielu aizsardzību pret kādu, kas cenšas jums nodarīt ļaunumu.

# 3. Meklējiet savu vārdu un tālruņa numuru tiešsaistē

Tiešsaistes meklēšanas tālruņa numura un vārda meklēšana var apturēt cyberstalker no craigslist konta, emuāra vai tīmekļa lapas izveidošanas, pamatojoties uz jums.

# 4. Pārbaudiet e-pastus, zvanus un tekstus, kuros vēlaties iegūt informāciju

Cyberstalkers bieži vien uzskata par banku pārstāvjiem, lietderības aģentūrām, kredītkaršu uzņēmumu pārstāvjiem vai mobilo telefonu pakalpojumu sniedzējiem, lai nozagtu personas informāciju. Ja saņemat aizdomīgu ziņojumu, ignorējiet to un zvaniet tieši bankai vai uzņēmumam.

# 5. Aizsargājiet savu sociālās apdrošināšanas numuru

Nenodiet nevienam jūsu sociālās apdrošināšanas numuru, ja vien neesat pārliecinājies, ka viņi noteikti strādā uzņēmumā. Nekad neievietojiet vietnes sociālās apdrošināšanas numuru, ja vien tas nav apstiprināts uzņēmumā vai valsts aģentūrā.

# 6. Izmantojiet bezmaksas reģistra skaitītājus, lai reģistrētu datplūsmu savos emuāros un tīmekļa vietnēs

Izmantojiet stat skaitītāju, lai noteiktu, kurš apmeklē jūsu vietni vai emuāru. Šie skaitītāji reģistrē IP adresi, pilsētu, datumu, valsti, laiku un lietotāju interneta pakalpojumu sniedzēju..

# 7. Uzraugiet savu kredīta statusu

Biznesa speciālistiem vai tiem, kas ir sabiedrības acīs, divas reizes gadā jāuzrauga sava kredītvēsture, jo īpaši, ja ir iespējama kiberstēšana. Kredīta atskaites bezmaksas kopijas ir pieejamas reizi gadā no kredītiestādēm. Kredītkartes ziņojuma saņemšana nekaitēs jūsu kredītreitingam.

# 8 Atiestatīt paroles pēc laulības šķiršanas vai sadalīšanas

Sazinieties ar savu banku un kredītkaršu kompānijām un dariet viņiem zināmu, ka jūsu bijušajam vai bijušajam laulātajam nav atļauts piekļūt saviem kontiem. Pat ja pārtraukums bija mierīgs, esiet drošs un pasargājiet sevi.

Ja vēlaties būt īpaši rūpīgam, iegādājieties jaunu mobilo tālruni un jaunas kredītkartes un pēc iespējas ātrāk veiciet šīs izmaiņas.

# 9 Mainiet visus savus kontus, ja ir aizdomas par cyberstalking

Atjauniniet visus savus kontus. Ja esat pārliecināts, ka jums ir cyberstalked, pārbaudiet savu kredīta score un atrodiet jaunu banku. Šo soli noteikti vajadzētu veikt, ja mēnesī pamanāt vairāk nekā divus aizdomīgus gadījumus.

# 10. Vai jūsu dators ir profesionāli pārbaudīts

Kad jūs zināt, ka jums ir cyberstalked, jums vajadzētu pieņemt, ka jūsu dators ir apdraudēta. Savā datorā un citās ierīcēs izmantojiet profesionālu datoru un pārbaudiet to tārpiem un spiegprogrammatūrām.

# 11 Aktu ātri, lai noķertu cyberstalker

Kad jūs zināt, ka jūs esat cyberstalked rīkojas ātri, lai aizstāvētu savu identitāti un finansiālo drošību. Jo ātrāk jūs rīkosieties, jo grūtāk jūs iebiedat, padarot to par mazāk interesantu mērķi.

# 12 Iegūstiet lielu emocionālo atbalstu

Uzmākšanās var emocionāli aplikt ar nodokļiem un radīt ievērojamas trauksmes izpausmes. Ja jūs varat, nolīgt terapeitu, kas specializējas stalking, lai tiktu galā ar sekām.

Cyberstalking ir sarežģīts noziegums policijai, lai novērstu, tāpēc jums būs jācenšas atgriezties savā dzīvē kopā. Bet atcerieties: jūsu cyberstalker ir tik daudz varas pār jums, kā jūs ļaujat tiem Source .

November 28, 2017