Back to Question Center
0

Semalt padomi, kā veikt satura reparposing

1 answers:

Jaunas vietnes satura izveide ir veids, kā nodrošināt SEO klātbūtni.Tajā pašā laikā vecā satura atkārtota izmantošana palielinās jūsu SEO rangu. Tomēr, dodot vecam saturam jaunu krāsas krāsuvar būt sarežģīts uzdevums, īpaši, ja jūs nezināt, no kā sākt.

Vadošais eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi Frank Abagnale raksturo izšķirošos faktorus, kas jāņem vērā, lai veiksmīgi pārdotu saturu.

1 - blue book value boat trailer. HTML5 izmantošana -->

1. Atkopt visus iepriekš veikto reklāmu kampaņu datus. Getting visudati var palīdzēt jums palikt koncentrēties uz iepriekšējo SEO taktiku. Izmantojot šo pieredzi, jūs arī uzlabosiet lietojuma efektivitātikonkrētus atslēgvārdus, izvēloties vispiemērotāko mārketinga kanālu. Ir daudzi automātiski rīki, kas var palīdzēt analizēt uzņēmējdarbībuilgākā laika periodā. Dati ir būtisks elements jūsu pamatdarbības pamatnosacījumos .

2. Responsive Design -->

2. Klientu segmentācija ir būtiska. Izvēlētajam saturam ir jābūtatspoguļo mērķa nišu, kuru cenšaties ieskaidrot. Koncentrēšanās uz jūsu mērķa nišu ir izdevīgs faktors, lai sasniegtu mērķauditoriju pēc reklāmu kampaņām.Segmentēšana var būt spēcīgs līdzeklis, lai sasniegtu jūsu auditoriju visās iespējamās platformās. Daudzos gadījumos cilvēki cieš no izkrāpšanas līdzekļiemkas sola sniegt ātrus rezultātus satiksmes nodrošināšanā. Tomēr tas neņem vērā klientu segmentācijas kontu. Atkārtotano satura var palīdzēt jums atrisināt šo problēmu, panākot jūsu konkrēto nišu veiksmīgi .

3..Kognitīvā disonanse -->

3. Vēl viens būtisks aspekts ir atbildes lietotāja saskarnes izveidesatura atkārtota izmantošana. Tam ir pozitīva ietekme uz apmeklētāju koncentrēšanu uz tīmekļa vietni, kas nozīmē, ka pastāvīgi iesaistāsauditorija. UX uzskata elementus, kas padara apmeklētājiem ērtu pārlūkošanu visā vietnē. Tam ir liela nozīme web dizainskā arī. Viss lietotāja interfeisa paņēmienu komplekss ir saistīts ar nepieciešamību konkrētāk izvietot aicinājumu uz darbības pogāmievietot vietnē. Jo interaktīvā pieeja UX dizaineriem attiecas uz vietni, jo vairāk lietotājs reaģēs uz ziņojumu, kuru vēlaties piegādāt .

4. Atslēgvārdi pieteikums -->

4. Savāciet informāciju par lasītājiem. Ieskats un atsauksmes nopašreizējie lasītāji palīdzēs jums novērtēt klientu apmierinātības perspektīvas. Jūs varat lūgt individuālus viedokļus un viedokļustādēļ tas būs noderīgs nepieciešamo korekciju veikšanai. Galu galā vietne ir visu par to, ko vēlas auditorija. Iegūt dažus nošie lietotāji izmantos jūsu lieliskās priekšrocības, iegūstot nepieciešamās zināšanas par idejām, kuras jāiekļauj nākotnēkampaņas.

5. Dažreiz vecāku saturu var iedvesmot jūs par nākotnes radīšanusaturs. Investējiet taisnīgu laiku, lai atgrieztos pie vecāka satura. Ne visi no tiem var būt noderīgi. Tomēr, izstrādājot labu saturustratēģija, kas koncentrējas uz iepriekšējiem materiāliem, var palīdzēt veidot reklāmas kampaņas. Saturam jāatjauno datumi.Pēc šiem vienkāršiem soļiem vecais saturs paliks mūžzaļains. Tāpat ir iespējams arī pilnībā pārveidot veco saturu par kaut koatšķiras.

Tiklīdz izdevēju mērķis ir saglabāt satura atbilstībuun atpazīstamība, daudzu iemeslu dēļ ir svarīga vecāka satura atjaunošana. Galvenais iemesls ir vecā satura atkārtota izmantošanavar palīdzēt jums palielināt SEO rangu rezultātus. Iepriekšējo atsauksmju ignorēšana ir milzīga kļūda, kas var mazināt daudzus centienus. Tādēļvecā satura atkārtota izmantošana prasa iepriekš minētos aspektus .

November 27, 2017