Back to Question Center
0

Semalt padomi par jūsu SEO plānošanu un budžetu

1 answers:

Tie, kas plāno un budžetē meklētājprogrammu optimizācijudivu iemeslu dēļ var nonākt slazdā. Pirmais iespējamais pitfall neietver plānu, bet otrais nav piešķirtsbudžets. Kā viņi saka, plānojot neplāno, tas plāno izgāzties.

SEO, neveiksme raksturo vairāki faktori, kasietver izšķērdēt naudu, izšķērdēt iespējas un izšķērdēt laiku. Runājot par SEO, galvenie soļi ir ilgtspējīga budžeta un plāna izveideuz panākumiem. Kā klients, pirms plānošanas uzsākšanas ir svarīgi saprast meklētājprogrammu optimizāciju pamatusprocedūras - hot pink orange and yellow weddings.

Frank Abagnale, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro faktus, kas palīdzēs jums saprast SEO .

Efektīva meklētājprogrammu optimizācija nav lēta

Statistika liecina, ka klientam jābūt gatavam veikt maksājumus5000 USD mēnesī, 3000 ASV dolāru ir minimālā summa, ko klients var samaksāt, lai saņemtu uzticamus SEO pakalpojumus no konkurējoša uzņēmuma.

Saskaņā ar Forbes teikto, daudzas korporācijas un uzņēmumi tērē lielu apjomunaudas summas par SEO. Faktiski, samaksājot SEO firma mazāk nekā $ 2000, lai sniegtu visaptverošas un augstas kvalitātes SEO pakalpojumuskatru mēnesi nav kritiska..Tomēr daži no SEO sadaļām prasa pārvaldīt līdz 1000 USD .

klients, kurš vēlas izveidot efektīvu SEO praksiuzņēmumā jābūt vidēji 46 000 ASV dolāru apmērā uz vienu gadu. Ar šāda veida naudas līdzekļiem jūs varēsiet strādāt ar SEO aģentūrām un ekspertiemvēlas iesniegt efektīvus rezultātus minimālajā laikā .

Izvēloties SEO aģentūru strādāt, protams, ir daudzi faktoriiesaistīties spēlē. Uzņēmuma darba apjoms, apjoms un pieredze veido tādu aspektu dārglietu, kas ietekmē cenu veidošanos. Parpiemēram, Semalt SEO pakalpojumu cenas ir puse no vidējām tirgus cenām divu galveno iemeslu dēļ - liels apgrozījumspasūtījumi un augsta personāla kompetence. Tādējādi vislabākais risinājums ir meklēt aģentūras, kas sniedz apmierinošu vērtību un vērtībupieredze.

Apsverot SEO kā ilgtermiņa stratēģiju

Vai jūs kādreiz esat domājuši, kāds ir minimālais laiks, kas vajadzīgs, lai ļautuSearch Engine Optimization darbs? Parasti no 6 līdz 12 veic SEO, lai sasniegtu ilgtspējīgus rezultātus, kur laika posms ir no 4 līdz 6mēneši ir efektīvi, lai iegūtu minimālus rezultātus. Pirmajos divos mēnešos ir ļoti maz iespēju rast būtiskus rezultātus.

Pirmajos divos mēnešos lielāko daļu laika ir jāpiešķirveicot tehnisko SEO auditu un plānojot turpmāko progresu. SEO praksē tiek iesniegtas minimālas izmaiņaspirmais mēnesis un tikai līdz otrā darba mēneša beigām šķiet, ka daži rezultāti ir redzami .

Reālais ieguldījums tiek realizēts otrajā gadā, kad vietaīpašnieki sāks iegūt pārsteidzošus rezultātus. Piecas piecas plānošanas un budžeta plānošanas darbības segs sagatavošanās darbam ar SEO firmupēc jūsu izvēles:

 • a) Izmēģināt progresu
  Ilgtermiņa stratēģija ir nepieciešams priekšnoteikums veiksmes panākšanaino SEO. Strādājot pie soļiem, kas jāuzņemas jūsu SEO kampaņas plānošanā un budžetā, vislabāk ir pievērst uzmanību radīšanaisatiksme, nevis mājvieta par klasifikāciju. SEO nozarē, koncentrējoties uz pārdošanu, potenciālajiem klientiem un satiksmi, ir efektīvāka nekā pievēršot vislielāko uzmanībuklasifikāciju.
 • b) Mērķu noteikšana
  Līdz jūsu SEO kampaņas beigām jums būs nepieciešams saprast, kā to izdarītizrādās, ka reāli panākumi..Patiesībā katru mēnesi palielināsies pārdošanas apjoms un vairāk nekā 30% - biļetens un žurnāliAbonenti nākamo 2 gadu laikā tiks uzskatīti par panākumiem. Turpiniet strādāt pie sava mērķa sasniegt vislabākos rezultātus SEO.
 • c) cenšoties sasniegt savu mērķi
  Ja kāds SEO speciālists ienāca un apsolījis savu pārdošanuProcentuālo pieaugumu nākamo 12 mēnešu laikā, cik daudz jūs vēlaties maksāt? Ievietojiet labāko vērtību uz priekšu, ja ir pierādījumi, kašāds iznākums būs reāls jūsu uzņēmuma panākumiem
 • d) Budžeta noteikšana
  Vērtība, kuru jūs būtu gatavs maksāt, lai sasniegtu savu mērķi, būtupalīdzēsit izveidot ilgtspējīgu budžetu. Savā SEO kampaņā nevelciet vairāk, nekā jūs vēlaties tērēt, lai īstenotu savumērķis
 • e) Prioritārās jūsu labākās spējas
  Ievietojiet dažus no jūsu SEO mērķiem galvenajās pozīcijās un strādājiettiem atbilstošāk. Nosakot, kādi SEO aspekti ir visatbilstošākie jūsu biznesa modelim, ir nepieciešama sarežģīta SEO analīzeeksperti, kuriem ir vajadzīgā pieredze, lai veiktu salīdzināšanu.

Pēc tam, kad esat pieņēmuši darbā savu SEO aģentūru, rīkojieties šādi:pasākumi, lai izveidotu ilgtermiņa auglīgu sadarbību.

 • 1. Sniedziet savu SEO firmu ar visām svarīgākajām detaļām
  Jūsu SEO uzņēmumam ir jābūt pilnīgai piekļuvei jūsu vietnei, lai veiktu izmaiņasātri rezultāti. Neizdevās viņiem piedāvāt informāciju par jūsu vietni, novedīs pie aizkavēšanās darba tiesā
 • 2. Dodiet savam SEO firmai vietu
  Pēc tam, kad esat saņēmis savu SEO firmu, ļaujiet viņiem pārvaldīt jūsu vietni, lai veiktu savus uzdevumus.
 • 3. Piekļūt SEO ziņojumiem un lasīt tos
  Visaptveroši SEO uzņēmumi piedāvā ziņojumu par viņu statusuuzdevumi. Kā klientu, rūpīgi izlasiet pārskatu, lai izvairītos no pārpratumiem.

SEO ir ilgtermiņa stratēģija, kas ilgtermiņā dod panākumus, kadPlānošana un budžeta veidošana tiek īstenota, izmantojot pareizo formātu. SEO tīklā nekad nepakļaujas jūsu konkurentu darbībām, kā tas var notikttas nepareizi. Iepriekš minētie soļi un vadlīnijas palīdzēs jums izveidot efektīvu SEO kampaņu un saņemt reālu izmaksu.

November 27, 2017