Back to Question Center
0

Semalt pārskaita noderīgu informāciju par krāpšanu internetā un veidu, kā aizsargāt sevi pret to.

1 answers:

Kuģniecības (kravas) uzņēmumi ir informēti par krāpniekiem, kuri izmanto savu identitāti sociālajā jomāplašsaziņas līdzekļu un e-komercijas tīmekļa vietnes, lai maldinātu tūkstošiem pircēju, kuri šos portālus satricina.

Tā viņi parasti strādā. Jūs apmeklējat e-komercijas vietni, identificējietNeatkarīgi no tā, ko vēlaties nopirkt, izbraukšana un maksājuma pabeigšana - formation paie nethris. Tad jūs arī saņemsit e-pastu, kurā jums būs jāmaksā par sūtījumutas tiek nosūtīts. Joprojām ir aizķeršanās: e-pasts nav no oficiālās kravas pārvadājumu kompānijas, un nauda, ​​par kuru jums tiek prasīts maksāt, būsnetiek atmaksāts, un tas arī nespēs apstrādāt jūsu pasūtījumu. Citas veida izkrāpšanu, piemēram, loterijas veida krāpšanu, kur jūs informējat, ka uzvarējāt slaidu,loterijā vai balvu konkursam, kuru jūs nekad neesat piedalījies pirmajā vietā.

Kravu pārvadājumu uzņēmumi nepiedāvā trešo personu (darījumu veidošanas) pakalpojumus. Kā tāds, nedarbojassalds runāja par elektroinstalācijas maksājumiem ikvienam. Jūs varētu iekļūt tiešsaistes krāpšanā.

Ross Barber, Semalt Klientu veiksmes menedžeris iesaka ņemt vērā šādu informāciju. Pat ja kravas sūtījuma numurs ir piešķirtssūtījumu, neļaujiet sevi apmānīt. Prece var tikt iekļauta jūsu iepirkumu grozā, taču faktiski tā var nebūt kravas pārvadājumosuzņēmums. Ja jums ir kādas šaubas, sazinieties ar kuģniecības uzņēmumu vai apmeklējiet viņu oficiālo vietni. Tas pārliecinās, ka kuģniecības kompānijavai produkts ir tā rīcībā..Tad jūs varat atpūsties ar pārliecību, ka jūsu preces sasniegs tevi.

Kuģniecības un kravas pārvadājumu uzņēmumi dara visu iespējamo, lai novērstu krāpšanu tiešsaistē.Viņu klientu apkalpošanas, juridisko un drošības departamenti cieši sadarbojas, lai nodrošinātu, ka jūs (klients) zinātu visus veida izkrāpšanu un to, kā to izdarītizvairīties no tiem. Turklāt viņi sadarbojas ar tādām starptautiskām organizācijām kā eBay, Amazon, Western Union un pat valdībaslietas darbojas vienmērīgi.

Ko darīt, ja esat cietušais

Lai nepieciešamās iestādes varētu slēgt krāpniecisku tīmekļa vietni, tāspaļaujieties uz ziņošanu par aizdomīgām darbībām. Pārsūtīt e-pastu uz norādīto adresi. Ņemiet vērā, ka jūs nesaņemsiet paziņojumunosūtiet e-pastu. Iespējams, ka arī par to būtu jāziņo vietējām pašvaldībām pret policiju. Ir bijuši daži gadījumi, kasizraisījuši arestus. Ar sliktajiem puišiem aiz stieņiem varat baudīt tiešsaistes iepirkšanās ērtības.

Izpratnes veicināšana

Kā jau minēts, ir īpaši jāziņo par visiem tiešsaistes krāpšanas gadījumiemkas attiecas uz kuģniecības sabiedrībām. Ar sabiedrību apzinoties šo draudu, šie gadījumi noteikti būs pagātnes notikumi. Šeit irdaži pasākumi krāpšanas apkarošanai:

  • > sanāksmes starp dažādām ieinteresētajām pusēm, kas meklē šo jautājumu
  • > regulāru informatīvo izdevumu
  • > vadlīnijas par preču piegādes procesa norisi. Tādā veidā jūs varatviegli pateikt par krāpšanu.

Visbeidzot, pārliecinieties, ka jūs pastāstat draugam par to, ko jūs mācāties, lai arī viņi to darītunav kļuvis par upuri.

November 28, 2017