Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kā atgūt jūsu vietni pēc ļaunprātīgas uzbrukšanas

1 answers:

Visvairāk demotivējošā pieredze vietnes īpašniekam ir viņu tīmekļa lapu ļaunprātīga uzbrukums.Šajā situācijā izstrādātāji tiek aicināti palikt mierīgi un pienācīgi izpildīt pareizi. Frank Abagnale, The Semalt Vecākais Klientu Success Manager, sniedz pasākumus, lai sistemātiski atjaunotu uzlauzto vietni. Ejam!

Vispirms pārbaudiet, vai datorā nav vīrusu - virtual desktop servers. Tas ir sagatavošanās posms, kas palīdzizslēdzot iespēju, ka jūsu dators ir uzbrukuma avots, pirms sākat atjaunot vietni. Par šo piezīmi, tātad, skenēšanajūsu vietējais dators infekcijām, malware vai vīrusiem ir sākotnējais solis. Ieteicamā vīrusu skenera piemērs ir ES Cleanerno Anti-Botnet konsultāciju centra, Vācija. Šī iniciatīva palīdz vietnes izstrādātājam bez maksas izdzēst jebkuru ļaunprātīgu programmatūru. Turklāt šiskonsultāciju centrs nekavējoties nosūta biļešu numuru un kontaktinformāciju, izmantojot e-pastu, vietnes īpašniekam, ja tiek uzlauzta vietne.

Otrkārt, jāmaina visas administratora paroles. Tas ir solis, kas nodrošina hakeriemvairs nevar piekļūt jūsu datubāzei, tīmekļa vietnei vai tīmekļa vietnei. Paroles var pārvaldīt, izmantojot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu klientu loku un administratīvo sadaļuno vietas. Turklāt paroles aizsardzību var uzlabot, piekļūstot tīmekļa vietai, izmantojot drošības protokolus, piemēram, Secure File TransferProtokols (SFTP), mainot citu pakalpojumu paroles un izvēloties visdrošākās paroles. Noklusējuma vārdus nekad nedrīkst izmantot kāadmin paroles tīmekļa drošībai.

Treškārt, izmantojiet phpMyAdmin, lai atiestatītu vietnes administratora paroli..Ja vietnes īpašnieks nevarlai pierakstītos savā portāla administratīvajā sadaļā, hackers varēja mainīt paroli vai deaktivizēt kontu. Šajā scenārijāParoles datu bāzēs ir jāmaina. To var panākt, izmantojot "phpMyAdmin" izstrādātājiem, kuri izmanto WordPress.

Bojājums jānovērtē nākamajā uzbrukuma vietas atgūšanas posmā. Tas nozīmēsituācijas novērtēšana un plānošana, kā turpināt. Noteikt inficētos failus, jebkuru kompromisu par konfidenciāliem datiem un piekļuvidatubāzi un ja tiek ietekmētas citas vietnes jūsu tīmekļa serverī. Procedūru var izpildīt, izmantojot Google Webmaster Tools.

Pēc tam atjaunojiet dublējumu un pārbaudiet, vai nav ļaunprogrammatūras. Šajā solī vietnes īpašniekam vajadzētuaizvietot visus ietekmētos failus ar neinficētu failu dublējumkopiju. Turklāt, ja ir iespējama datu bāzes atjaunošana no rezerveska hackers piekļūt datu bāzei nevar izslēgt. Vienkārši atcerieties, ka divi svarīgi backups ir Joomla un WordPress.

Atjauniniet motīvus, spraudņus, paplašinājumus un lietojumprogrammas. Hackers bieži izmanto drošībucaurumi paplašinājumos, spraudnis un motīvi. Tādējādi, tiklīdz rezerves kopijas ir atjaunotas, visas zināmās drošības caurlas ir jāaizver, atjauninotvisas tēmas, paplašinājumi un programmas. Katrs no spraudņiem ietekmē vietnes drošību.

Visbeidzot, jādarbojas, lai vietni noņemtu no melnajiem sarakstiem. Yahoo, Google un Bing uzturētvietņu, kas inficēti ar vīrusiem, melnie saraksti. Piemēram, jebkurai vietnei, kas ievietota Google melnajā sarakstā, tiek sodīts ar zemāku rangu vai pat noņemtsno meklēšanas indeksa. Tādējādi, importējot tīru dublējumkopiju un nomainot paroles, informējiet meklētājprogrammas, lai tās noņemtu no melnajiem sarakstiem.

Visbeidzot, uzbrukumi vietnēm ir daļa no modernās tiešsaistes pasaules. Ja vietneir uzlauzts, izstrādātāji var justies šokēti. Šajā laikā ir svarīgi palikt mierīgi, jo tagad jūs zināt, ko darīt un efektīvi atjaunotmājas lapa.

November 28, 2017