Back to Question Center
0

Semalt piedāvā pilnīgu interneta krāpšanas ceļvedi

1 answers:

Internets ir liels resurss gandrīz ikvienam. E-komercijas vietnes gūst labumutīmeklī, sasniedzot dažādus klientus visā pasaulē. Vairumā gadījumu cilvēki, izmantojot daudzus interneta pakalpojumus, izmanto interneta mārketinga paņēmienusprogrammēšanas funkcijas, kas laika gaitā kļuvušas pieejamas - what to do with wet soybeans. Tomēr šim resursam ir lielāka daļa kibernoziedznieku. Kācilvēki veido daudzas tīmekļa vietnes, kibernoziegumi turpina atjaunināt savus rīkus un metodes, un gandrīz katrs datora savienojuma veids irpakļaujot vienam vai vairākiem hakeru veidiem. Veidojot vietnes, mēs galvenokārt koncentrējamies uz produktu / pakalpojumu piegādi, kā arī interneta mārketinguprasmes saglabāt vietni SERP rindās. Rezultātā hakeru potenciāls un risks nekad nav uzskatāms par atlīdzību mūsu tiešsaistes darbībās.Rezultātā krāpšanas gadījumi internetā pieaug.

Alexander Peresunko, The Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks piedāvā apskatīt tipiskākos krāpšanas gadījumus internetā:

  • Pikšķerēšana.

Šī tehnika ietver klona tīmekļa vietņu izveidošanu. Rezultātā,kibernoziedznieks var iegūt neuzticamu upuri, noklikšķinot uz viņiem un sniedzot personas informāciju viltotas lapas. Šis triks pretīizraisa informācijas noplūdi trešām personām, kuras ne tikai koncentrējas uz informācijas iegūšanu, bet arī izmanto to, lai veiktu lielus kriminālpārkāpumus.Svarīgi ir sensibilizēt apmeklētājus par gaidāmajiem pikšķerēšanas uzbrukumiem.

  • Surogātpasts.

Surogātpasta e-pasts ir šie anonīmie e-pasta ziņojumi, kuriem parasti ir nepieciešama apersona veikt konkrētu lietu..Lielākā daļa surogātpasta vēstules satur saites uz kaitīgajām vietnēm, kā arī pieprasījumus uz aicinājumu uz darbību, kasdot hakeram pilnīgu kontroli pār visu situāciju. Surogātpasta vēstules var izpildīt dažas masveida noziedzīgas darbības, kā arī citus vietējos noziegumuspiemēram, krāpšana.

  • Klonēšanas vietas

    .

Hacker var arī izveidot viltus mājas lapas, lai veiktu dažus no tiemtiešsaistes izkrāpšanu. Fake tīmekļa vietnes var mērķēt pircējus un piespiest viņus veikt pirkumus nepareizā interneta vietnē. Tā rezultātā nauda kļūst zināmazaudēts tirgotāja kontā, kura īpašums nav skaidrs. Viltus vietnes var padarīt jūsu klientus zaudēt uzticību jūsu veikalam, padarot to visuprocess apgrūtina.

  • Datorurķēšana.

Datorurķēšana ir nelikumīga piekļuve vai autorizācija no datora vai tiešsaistēmetodes. Hackers nokļūst tiešsaistes veikalos, kur viņi nāk un atņemt miljoniem skaidrā naudā. Citos gadījumos hackers var arī izņemt vērtīguinformācija no miljoniem lietotāju. Datorurķēšana ir sodāma ar likumu un var izraisīt ieslodzījuma termiņu. Pakalpojuma noraidīšana ir parastu uzlaušanaprocedūra, kas ietver servera pārslodzi ar pieprasījumiem. Šie un vēl daudz vairāk hacks var samazināt tīmekļa vietni, padarot visus SEO centienusiet uz atkritumiem.

Secinājums

Lai ikviena tiešsaistes darbība būtu veiksmīga, ir jābūt krāpšanai internetākā arī kapāt mēģinājumu uz to. Tā rezultātā dažādām personām ir dažādi motīvi, kad runa ir par viņu interneta izmantošanu. Parvietņu īpašniekiem, ir svarīgi apzināties tīmekļa krāpšanas gadījumus, kas var uzbrukt jūsu vietnei. Turklāt hackers var arī mērķēt jūsuklientiem un nozagt daudz vērtīgas informācijas. Piemēram, hackers var veikt lielu kredītkaršu zādzību, izmantojot pikšķerēšanu vai surogātpastu.Šajā rokasgrāmatā varat uzzināt par krāpšanu internetā. Jūs varat arī saglabāt savu vietni droši un droši no to izmantošanas.

November 28, 2017