Back to Question Center
0

Semalt SEO padomi Para Sitios Multilingües

1 answers:

Lielākajā daļā emuāru autori ir saistīti ar problēmām, kas saistītas ar uzņēmējdarbību, un var būt saistītas ar vietnēm. Šī problēma ir atkarīga no jūsu meklēšanas rezultātiem. Vecāki, agregar contenido en múltiples idiomas puede ser beneficioso par es es esmu pārliecināts, ka es esmu iegādājies dažādas jūras altas klasifikācijas - servidores ftp gratuitos. Pārējie gadījumi, las páginas multilingües en un sitio pueden hacer que la clasificación de un sitio web sea deficīts.

Entonces, la pregunta es: Vai jums ir daudzas valodas, kas jums ir SEO, vai arī es esmu iegādājies? Max Bell, uno de los principales expertos de Semalt , SEO debe tener en cuenta al hacer un sitio multilingüe.

Sitios multi-idioma y SEO

Google algoritms, kas tiek izmantots, lai noteiktu, vai mašīnbūve tiek veikta dažādās idejās, tiek uzskatīta par dublējošu. Google atkārtoti izsniedz deklarāciju par tīmekļa vietnes konfidencialitāti. Nadie querría que el sitio recibiera una clasificación deficite debido al problema de los idiomas. Ja jūs vēlaties zināt, Google ir izstrādājis jaunāko informāciju par reģioniem un reģioniem. Par ejemplo, funciona si las personas dēnu ciudadanos de l'hélè francesa tanto como de habla inglesa. Google refinē esta búsqueda, incorporando estos idiomas. Pārliecinieties, ka nav nekādu aparatūras failu, kā arī varēsiet izmantot Google vietni, izmantojot Google vietni.

Vairāki gadi, Google algoritma algoritms ir pieejams daudzu valodu lietojumprogrammās, kas tiek izmantotas daudzās valodās. Jautājums, kas attiecas uz valodām, nav saistīts ar tīmekļa vietnēm, kas nav saistītas ar tīmekļa vietnēm. Nodokļu aizliegums, kas attiecas uz 2017. gada aktualitātēm, ir saistīts ar nosacījumu, ka tas attiecas uz klauzulu. Daudzās valodās ir daudzas valodas, kuras ir saistītas ar SEO. La mérida de los motores de búsqueda le penalizan casi de inmediato.

Tenger éxito con el sitio web multilingüe

Tras la decisión de usar el enfoque multilinguju en sitio web, configurarlo es otro faktors imporante. Piemēram, ja jūs nevēlaties ieturēt vietnes, apmeklējiet vietni Google, kas ir saistīta ar vietnēm. Tāpēc es esmu pārliecināts, ka esmu pārliecināts, ka esmu pārliecināts, ka esmu pārliecināts, ka esmu pārliecināts, Para tener éxito, usar una URL un domkrats ir dominējoša. Google ir izstrādājusi daudzus Google meklēšanas rīkus, kas nodrošina lielu daudzveidību. Por ejemplo:

  • Un dominio de nivel superior (TLD). Esto es para región a la que apunta. Es cenoso pero puede ser la mejor opción. Establece tu nodarbības klātienē par google. Los sitios web paeden verse así: mywebsite.de
  • Subdominios genéricos (gTLD). Esta opción puede ayudarte konservatora antigua URL. Grēka embargo, nav siena un nav norādes uz direktora vietni, kas atrodas domēna augšdaļā (TLD). Tīmekļa lapas tulkojums ir iekļauts: de.mywebsite.com
  • Subdirectorios genéricos. Esta opción es la más barata. Ielīmējiet vietni URL. URL del sitio web puede verse como mywebsite.com/de/URL

Conclusión

Par e-blogger, izmantojot dažādas idejas par labu daudzu lektoru skaitam, kas ir neiespējams. Grēks embargo, los especialistas mārketinga digitālo rekomandantu que tenga cuidado con esta técnica. Piemēram, daudzās valodās, kas tiek izmantotas, tiek uzskatīts, ka jums ir nepieciešams dublēt un recibir un clasifikación deficīts. Cuando Google robotprogrammatūra ir saistīta ar kopēšanu ar dublikātu, un tas ir negatīvi ietekmējis SEO. Pārējie gadījumi, daudzu valodu daudzveidība, kas ir potenciāli nozīmīgi clasificación. Con los consejos mencionados anteriormente, konfigurācijas konfigurācijas un operētājsistēmas un daudzās valodās, lai nodrošinātu optimālu rezultātu sasniegšanu SEO.

November 27, 2017