Back to Question Center
0

Semalt skaidro, kāpēc ienākošās saites ir būtiskas jūsu SEO

1 answers:

Daudzas reizes, kad Google izlaida informāciju par savām procedūrām,kas regulē tīmekļa vietņu klasifikāciju, es ieteiktu klientiem neko nedz grozīt. Mūsu uzņēmums nekad nav bijisiesaistīts meklētājprogrammu nevēlamā taktika, piemēram, nenozīmīgu zemas kvalitātes ienākošo vietņu saišu izveidošana. Izveidojot ekskluzīvusatura un kvalitātes saites vienmēr ir bijusi mūsu motivācija.

Tomēr mēs nodarbojamies ar gadījumiem, kad klienti pie mums stāstaka pēc tam, kad tika izlaistas izmaiņas Google, piemēram, Penguin 2.1 novērtējums, tas ietekmēja viņu klasifikāciju - programa para hacer videos online con fotos. Parasti tas domā klientitas saistīts ar dažām grūtībām ar viņu veiksmes procesu, taču mēs atklājam, ka lielākajai daļai no tām bija sliktas ienākošās saites, kuras radījusi iepriekšējāSEO kompānija, ar kuru viņi strādāja.

Andrew Dyhan, Klientu veiksmes menedžeris Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, kāpēc sliktajām ienākošajām saitēm ir tik būtiska ietekme uz vietnes rangu .

Ienākošās saites ir būtisks elements tīmekļa vietņu noteikšanairanga Google..Agrāk vietne ar vislielāko ienākošo saišu skaitu būtu augstāka par konkurējošu vietniar zemākām atpakaļsaišu. Uzņēmumi radītu daudz ienākošo saišu, neatkarīgi no to kvalitātes vai, ja tas no Google viedokļa būtu jēganeuztraucās par attiecībām starp saitēm un vietnēm. Pēc tam Google pārveidoja. Panda pirmo reizi tika ieviesta 20072011. gada sākumā, tad Penguin tika atbrīvots vēlāk 2012. gadā. Pēkšņi ienākošo saišu kvalitāte pārņēma daudzumu,tajā pašā laikā uzņēmumi, kas iesaistījās daudzu atpakaļsaišu kolekcijā, iesaistījās nepareizās tehnikāssatura radīšanas laikā. Saskaņā ar Semalta eksperta Andrew Dyhan, tiešsaistes mārketinga speciālistu, tas, ko Panda ir uzsācis, bijapabeidzis pingvīns. Daudzās vietnēs ir vērojams krasais viņu klasifikāciju, ieņēmumu un satiksmes samazinājums, un tas ir viens no tiemmūsu klienti bija nokļuvuši. Tas bija liels pārsteigums par ietekmētajiem tīmekļa pārziņiem, kuru vietnes tika ielādētas.

Sliktās ienākošās saites neuzrāda nekaitīgu iedarbību, kamēr tās navļoti sāpīgi sāpināt. Klienti neizprot steidzamību atbrīvoties no atpakaļsaišu, pirms mēs viņiem parāda to analīziklienta konts. Ja pirmajos posmos slikto saišu noņemšana nav ļoti laikietilpīga un dārga, tad vēlāk, kad tiks zaudētipietiekami slikti, ienākošo slikto saišu noņemšana kļuva par steidzamu prioritāti, kas padarīs jūs gatavu jebkurai summai. Mēs nekavējotiesliecina pozitīvu rezultātu, kad mēs uzsākam sliktu saišu noņemšanu, taču diemžēl daži klienti mēdz būt gatavi uzreiz saņemtrezultāts.

Lai uzturētu klientus, jebkurš SEO uzņēmums nekavējoties jāizskatapar sliktām saitēm un to novēršanu. Pašlaik potenciālajiem klientiem mēs atklājam slikto saišu noņemšanu un, ja tas ir obligāts,mēs iesakām tos ieguldīt sākotnējā pāris vārdos. Lielāka nodarbība ir izpratne par to, kur atrodas Googleun vadīt klientus uz šo maršrutu. SEO klientiem vairs nav iespēju būt atjauninātai ar tendenci, laigūt panākumus. Arī atteikšanās no nepieciešamības saņemt palīdzību no SEO firma ļoti iespējams, padarīs jūsu konkurentu uzvarētāju. Tādēļsekot līdzi profesionāļiem.

November 27, 2017