Back to Question Center
0

Semalt: viss, kas jums jāzina par atkārtotu tīmekļa lietojumprogrammu drošības uzbrukumiem un to novēršanas iespējām

1 answers:

Palielinājās ļaundabīgo programmu daudzums, kas rakstīts mērķtiecīgi, nevis Mac operētājsistēmaisistēma pagātnē atstāja daudzas tehnoloģiju gurus, domājām par tendenču iemesliem. Daudzi apgalvoja, ka tas varētu būt saistīts ar spēkuMac, bet citi to redzēja daudzu Windows lietotāju skaita dēļ, tādējādi padarot to par labu mājaslapu hakeriem.Diemžēl Mac popularitāte ir saistīta ar Trojas zirgiem un ar tiem saistīto ļaundabīgo programmu skaita palielināšanos, kas var kaitēt - burnt orange and black fascinator.

Igor Gamanenko, Klientu sekmju vadītājs Semalt ,koncentrējas uz nepieciešamību aizsargāt ne tikai pārlūkprogrammas, bet arī tīmekļa lietojumprogrammas.

Datoriekārtu dzinējspēka avoti

Kad lietotāji sniedz jums informāciju, kas jāuzglabā savā datubāzē, viņiem ir cerībaska tā paliktu konfidenciāla. Nav zināms, ka tīmekļa vietnes hacker kaut kur rakt pa jūsu vietni, meklējot vājunorāda uz izmantošanu. Viens no šiem varētu iedvesmot savus nodomus.

  • Pierādiet savu meistarību kopienai.
  • Izraisīt zaudējumus jūsu uzņēmumam, izmantojot datubāzu iznīcināšanu
  • Pilfer lietotāja dati.
  • Lejupielādēt kritisko informāciju pārdošanai melnajā tirgū. Šajā gadījumā,tie neatstāj nekādas pēdas un ilgstošu kaitējumu turpina

Iemesli, kāpēc tīmekļa vietņu hakeriem ir paredzēts pieteikums

1. Galvenais iemesls ir popularitāte. Kad esat izveidojis veiksmīgu internetuvietnei ir jābūt konkurentiem, kuri jūtas neveikli un ir jādara viss iespējamais, lai saglabātu atbilstību.

2. Politiski iemesli..Par to liecina tādas grupas kā Anonīms orķestrētskuru motivācija uzbrukt valdībām un reliģiskajām organizācijām ir izteikt paziņojumus.

3. Dusmīgi darbinieki dažkārt apvieno ar nepiederošajiem, jo ​​ir neapmierināti.

Vairums atkārtotu uzlauzšanas uzbrukumu

1. SQL injekcijas uzbrukumi

Šajā gadījumā uzbrukums datu bāzei ir nozagt, iznīcināt vai modificētlietotāja informācija. Piemēram, tīmekļa vietnes hakeris var koriģēt uzņēmuma finansiālos rezultātus un arī nozagt svarīgu klientu informācijupiemēram, kredītkaršu numuri.

2. Cross-Site Scripting uzbrukumi

Tas nozīmē ievietot ļaunprātīgu kodu, kas tiek izpildīts cietušā pusē.

3. Sadalīta atteikšanās no dienesta uzbrukumiem

Tas nozīmē, ka ir jāveido tūkstotis IP adreses, kuru mērķis ir applūstot vietni ar datplūsmu.Tas padara vietni lēnu vai nepieejamu noteiktā laika periodā.

4. Cross Site pieprasīt viltu uzbrukumiem

Lietotājs ir aplaupīts, lai lejupielādētu saiti vai attēlu autentificētās sesijas laikā, kas palīdzļaunprātīgu uzbrukumu izpildē.

Jūsu aktīvu un lietotāju aizsardzības veidi

Ar tīmekļa lietojumprogrammām, ko ieskauj visas iepriekš minētās neaizsargātības, neviens izstrādātājs navvēlētos riskēt viņa centienus. Tādēļ ir nepieciešams iekļaut preventīvos pasākumus no sākotnējiem posmiem līdz galīgajiem pasākumiem. Dažirisinājumi tiek pielāgoti konkrētiem uzdevumiem, bet citi tiek veikti pastāvīgi. Pārskats par kodiem, to skenēšanu un kļūdu medības programmāmir jāveic visā lietojuma dzīves cikla laikā. Ja meklējat uzbrukumu specifiskus risinājumus, varat izvēlēties izmantot lietošanuno CAPTCHAS, uzglabāto procedūru izmantošana ar automātiskajiem parametriem vai tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūra izmantošana, kas uzrauga un nobloķē potenciāluuzbrukumi

November 28, 2017