Back to Question Center
0

Semālta vadīšanas paņēmieni

1 answers:

Braukšana ar datplūsmu uz jūsu vietni var būt dārgs uzņēmums. Kad SEO neizdodas,jūsu bizness var piedzīvot ievērojamus zaudējumus. Mājas lapa ir digitālā tirgus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat klientus, klientusvai abonenti, pārspēja savus konkurentus, ir izaicinošs uzdevums - comprar hospedagem.

Klientu sekmju vadītājs Semalt ,Jason Adler ir apkopojis sešu padomu sarakstu, kas uzlabos jūsu SEO kampaņas veiktspēju .

1. Izveidot galveno galveno lapu

Jebkuriem konkrētiem atslēgvārdiem var būt labi sagatavota mikrošķiedru lapajūsu reklāmguvumu līmenis ir par 15%. Mikro galamērķa lapa ir lapa, kas parādās, lai ieinteresētajai personai rādītu informāciju par konkrētu informācijulappuse. Lielākā daļa interneta lietotāju labprāt pārbauda šādas lapas, ja viņiem ir nepieciešamā informācija. Apmeklētājam jāatrod satursviņš / viņa meklē pietiekami drīz, lai padarītu lasītāju noklikšķināt uz jūsu saites.

2. Instalēt tiešraidē tiešsaistes tērzēšanu HTML kodu

Tiešsaistes tērzēšana ir jauna tendence, kas ir svarīga tiešsaistes saziņai. Tiešraidētērzēšana ir ērta iespēja apmeklētājam, kad lapa ielādējas, runāt ar izpilddirektoru tieši vietnē. No admin paneļa lielākā daļaTiešsaistes tērzēšanas kompānijām ir mobilā lietotne, kas ļauj administratoram tērzēt ar apmeklētājiem, piemēram, standarta ziņu lietotnē. Tiešsaistes tērzēšana irlieliska iezīme, kas palīdzēs jums palielināt klientu skaitu un pārvērst apmeklētājus par pircējiem.

3..Pievienojiet savu tālruņa numuru

Uzticama kontaktinformācija palīdz veidot uzticamību amājas lapa. Vietne ar darba tālruņa numuru, pēc kuras varat saņemt atbildi, ļaus cilvēkiem paļauties uz jūsu konkurentiem. Indažos gadījumos daudzās izsaukumu vietnēs nav iekļauti tālruņu numuri, jo baidās, ka tos var izsekot .

4. Padariet savu vietni par mobilajām ierīcēm draudzīgu

Pētījumi rāda, ka mobilā tālruņa interneta izmantošana lēnām aizstājdarbvirsmas izmantošana. 4% no globālajiem datora lietotājiem pāriet uz mobilo ierīci. Vairāk nekā 75% lietotāju, kuru vecums pārsniedz 16 ASV, ir viedtālrunis.Kad jūs padarīsit vietni atsaucīgu viedtālruņos, jūs varat uzvarēt konkrētā demogrāfiskā stāvoklī savā nišā.

5. Pievienojiet savu adresi vai atrašanās vietu

Vairāk nekā 50% interneta lietotāju izmanto meklētājprogrammas, lai atrastu adresino uzņēmuma vai uzņēmuma. Aptuveni 18% no ikdienas meklēšanas, ko veikuši viedtālruņi, noved pie pārdošanas. Jūsu adreses parādīšana fiziskaatrašanās vieta un biroji palielina uzticamību, kā arī palielina to klientu skaitu, kuri pārvēršas par pārdošanu .

6. Izmantojiet apmācības video

Video izskaidrošanas izmantošana izrādījās viens no visefektīvākajiemsvina ģeneratori. Daudzi cilvēki vada emuārus kā "kā", kā arī daudzi produktu uzņēmumi ievieto šādus videoklipus savā satura veidnē, lai iegūtu potenciālos klientuskas dod priekšroku lasīšanai.

Pieaugošais meklējums jūsu vietnei ir meklētājprogrammas kritiskā daļaOptimizācija. Neviena metode nevar garantēt tiešu vietnes apmeklējumu pieaugumu. Citos gadījumos ir divu vai vairāku metožu kombinācijavarētu būt tas, kas strādā. Katra vietne situācija ir unikāla un tai ir unikālas vajadzības, ciktāl tas attiecas uz rangu. Sekojot šiem padomiem,jūs iegūsiet uzticamu auditoriju un pastāvīgu praksi radīt jaunus potenciālos klientus .

November 27, 2017