Back to Question Center
0

Semtal akcijas 3 Vērtīgi triki cīņā pret mēstulēm

1 answers:

E-pasts ir viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā nosūtīt ziņojumu. E-pasta vēstules ir kļuvušas par uzticamu metodi, ko daudzi uzņēmumi gūst, automatizējot dažādus uzdevumus, piemēram, pierakstīšanās un parakstīšanās verifikāciju. Dažādas automatizācijas un paziņojumi var gandrīz nekavējoties sasniegt lietotājus pa e-pastu.

Diemžēl kibernoziedzniekiem ir iespēja izmantot spamu, lai veiktu savus centienus. Piemēram, ir ļoti daudz surogātpasta vēstules, kas aizsprosto daudzu personu e-pasta ziņojumus. Šajos surogātpasta vēstulēs ir daudzi robotprogrammatūras, kas var padarīt cilvēkus nespēju maksimāli sasniegt savas mārketinga kampaņās. Citos gadījumos šajos ziņojumos ir saites, kas var viegli novirzīt personu uz phisher lapu.

Dažas metodes, ko piedāvā 12. Semalt vadošais eksperts Lisa Mitchell, var palīdzēt jums atturēties no surogātvēstuļiem.

1. Saglabājiet savus e-pastus noslēpumā.

E-pasta adrese ir surogātpasta izplatītāja pienākumi. Ir svarīgi saglabāt jūsu e-pasta noslēpumu. Nepakļaujiet e-pastu daudziem cilvēkiem, jo ​​tas var palielināt iespēju zaudēt surogātpasta izplatītājus. Turklāt personai ir iespējams saņemt surogātpasta ziņojumu visiem pastkastē esošajiem e-pasta ziņojumiem. Privātpersonām, kurām pieder vietnes, nelietojiet e-pastu uz jebkuru ziņu. Surogātpasta izplatītājiem ir daudz automatizācijas rīku, kas var atrast un izmantot e-pasta adreses, kas atrodas vietnē..

2. Izmantojiet mēstuļu filtrus.

Tie ir programmatūras, kas spēj atklāt un bloķēt surogātpasta vēstules. Šai programmatūrai ir daudzas metodes un resursi, kas ļauj atšķirt surogātpasta vēstules no ticamiem e-pasta ziņojumiem. Pārliecinieties, vai jūs izmantojat surogātpasta bloķētājus no uzticamiem uzņēmumiem. E-pasta ziņojumi ir labs veids, kā padarīt surogātpastu par vīrusu. Tātad viņiem ir tūlītēja aizsprostošanās. Google saviem e-pasta adresēm pārbauda surogātpastu un var filtrēt dažus no šiem ziņojumiem. Tā var arī skenēt pielikumus ļaunprātīgo programmatūru un Trojas zirgiem.

3. Neklikšķiniet akli.

Pirms noklikšķināt, apstipriniet URL uzticamību. Viens no būtiskākajiem veidiem, kā izvairīties no kaitīgām sekām, ir pilnībā novērst surogātpasta izplatītāja e-pastu. Pirmkārt, noklikšķinot uz saites, jūs varat nokļūt zemāk par lapaspstrāde. Otrkārt, pielikumos, kas atrodas surogātpasta e-pastā, var būt Trojans, kas ir ļoti kaitīgi, ja runa ir par datoru drošību. Personas, kas veic SEO vai citus uzdevumus par surogātpastu, izmanto rīkus, kas izseko iesaistīšanos. Šīs ierīces nozīmē, ka, noklikšķinot uz jebkas no surogātpasta e-pasta, var nosūtīt tiem atsauksmes, apstiprinot, ka e-pasta adrese ir derīga lietošanai jebkurā tīmekļa vietnē.

Secinājums

Daudzi interneta lietotāji nonāk surogātpasta un citu ļaunprātīgu kiberuzbrukumu gadījumā. Persona, kas sērfo internetā, var atrast daudz e-pasta ziņojumu no nezināmiem avotiem. Šajos e-pasta ziņojumos var iekļaut reklāmas kampaņas, kā arī citus uzdevumus, kas prasa lietotājam izpildīt aicinājumu uz darbību. Lielākā daļa šo surogātpasta e-pasta ziņojumu lietotājiem rada ievērojamus zaudējumus, kā arī palielina vietnes neaizsargātību. Izmantojot iepriekš minētās vadlīnijas, varat izvairīties no daudzām surogātpasta problēmām. Turklāt ir arī daudzi citi hakeru mēģinājumi, kurus jūs varat izvairīties, pārejot no surogātpastu Source .

November 28, 2017