Back to Question Center
0

Tips no Semalt par to, kā veikt konkurences analīzi SEO kampaņu

1 answers:

SEO ir rentabla kampaņa, kas prasa klientam būt modriemar ilgtermiņa stratēģijām. Vai esat kādreiz prātojies, kā jūsu konkurents ir kļuvis ļoti vissvarīgākaisatslēgvārds? Tieši šeit notiek konkurences analīze.

Lai izvairītos no stingras konkurences SEO, tas ir svarīgirūpīgi novērot savu konkurentu, rūpīgi izlasīt pārskatus un atbilstoši veikt konkurences analīzi. Eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi, Andrew Dyhan paskaidro, kā vadīt konkurences analīzi par SEO - bulletin de paye ou paie.

Pirms sākat savu SEO kampaņu, apsveriet iespēju veikt pareizukādi ir jūsu konkurenti, kādus atslēgvārdus viņi lieto un kādi procesi tie bija, lai sasniegtu savu rezultātu.SEO konkurences analīze palīdz klientam sasniegt mērķus, izsekot centienus un sekot SEO tempiem, lai paliktu pieaugšā.

Konkurences analīze ir secīgs un procesuāls process, kas jums ļaujstrukturēt SEO centienus. Lai veiktu konkurences analīzi, var izmantot dažādus rīkus un stratēģijas. Mēs inSemalt ir izstrādājusi efektīvu 4 soļu rokasgrāmatu, kā veikt efektīvu SEO kampaņu konkurences analīzi .

Atslēgvārdu identifikācija

efektīvu atslēgvārdu izvēle varētu būt sarežģīts uzdevums. Jūs varatnoma SEO speciālistiem, lai izvēlētos atbilstošu atslēgvārdu konkurences analīzei. Pēc atslēgvārda identifikācijaskonkurences analīze palīdz klientiem piedāvāt citus potenciālos atslēgvārdus šajā procesā.

Atslēgvārdu identifikācijā izmanto vairākus veidus. Klients irņemot vērā iespēju izmantot uzticamu, atkarībā no uzņēmuma veida.

  • Izmantojot Google atslēgvārdu plānotāja rīku, kas veic labāko atslēgvārdu
  • Lietotāja nodoma izmantošana, lai izveidotu atslēgvārdu stratēģiju
  • Tiešā asa atslēgvārda tendence tiešsaistes biznesā

Nosakiet SEO konkurentus

SEO kampaņa ir kā sacensības, kur neviens uzvar. Kad runa ir par SEO, jūsukonkurenti ir tie, kas tiek vērtēti pirmajās divās lapās ar tādu pašu atslēgvārdu kā jūsu. Tomērir labi atzīmēt, ka jūsu tiešsaistes konkurenti ne vienmēr ir jūsu biznesa konkurenti .

Iespējams, ka jums ir tiešie konkurenti, kurus jūs zinātabsolūti neko par. Tas ir konkurētspējīgi. Konkurences analīze sastāv no izlūkošanas instrumentiem, piemēram,Atslēgvārdu spiegs un SEMRush..Šie top-ranked rīki palīdzēs identificēt uzņēmumus, kas iet jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem. Izmantojot izlūkošanas informācijurīkus, apsveriet jaunināšanu uz premium kontu, lai iegūtu pilnu konkurentu sarakstu.

Konkurējošie izlūkdatu rīki arī palīdz jums atrast citu atslēgvārdukas var tikt iekļauts jūsu SEO stratēģijā.

Nosakiet savu autoritatīvu konkurentu vietnes

Dažreiz var būt nereāla centieni SEO vietnei. Izvairītiestas nosaka, cik autoritatīvi jūsu konkurentu vietnes izveido efektīvu plānu, kā rīkoties ar to. Konkurētspējīgaanalīze palīdz uzņēmumiem aplūkot dažus faktorus, piemēram, domēna autoritāti un konkrētu domēna vecumu.

Pēc jūsu augstākā līmeņa konkurentu identificēšanas izmantojiet savu konkurētspējuizlūkdatu rīku, lai uzzinātu konkurentu sociālo rādītāju, lapas autoritāti un domēna autoritāti. Vienkārši ierakstiet savukonkurentu URL savā rīkā un izlasiet informāciju. Arī konkurences analīzes rīki palīdz klientam apgūt šo numuruno konkurenta dalītajām saitēm, enkura tekstiem un augšējām lapām.

Lai izveidotu efektīvu SEO kampaņu, apsveriet iespēju konkurēttirgus dalībniekiem, kuru vietnēs ir mazāka domēna kompetence nekā jūsu vietnē .

Vietņu un lapu salīdzinājums

Pēc pirmās trīs pakāpju izlaišanas jums būs visaptverošainformācija par jūsu konkurentiem un to vietņu domēnu iestādēm. Tagad jums ir arī detalizēts ziņojums par to, cik tā ir apgrūtinošabūs jāstrādā ar saviem konkurentiem. Apsveriet iespēju izmantot Semalt Vietnes analizators. Rīks var veikt visaptverošu analīzi parkonkurentu SEO veiktspēju, ietverot tādas pamata lietas kā spilgtu atslēgvārdu blīvuma aprakstu, saišu skaitu vietnē,lappuses izmērs un kopējais vārdu skaits lapā .

Kā klients, jūs varat būt arī ziņkārīgs, lai uzzinātu, kā jūs izveidojat savienojumu ar sociālo tīkluplašsaziņas līdzekļu platformas. Šādā situācijā Klout ir labākais līdzeklis, lai iegūtu plašu pārskatu par to, cik slavena persona ir. Klout rīksvar vienlaikus analizēt līdz pat 12 miljardiem signālu, sniedzot jums priekšstatu par to, cik vienkārša vai grūta tā būs konkurēt ar jūsukonkurenti sociālo mediju platformās .

Vēl viens lielisks ietekmju salīdzināšanas rīks ir Alexa, rīks, kas dodinformācija par demogrāfiskajiem datiem, atlēcienu līmenis un ikdienas lapu pārskats. Rixot ir vēl viens rīks, kas klientam ļaujdetalizēta ideja par to, ar ko viņi nodarbojas, un atslēgvārdi, kurus vērts piemērot jūsu SEO praksē .

Konkurences analīzes veikšana ir tā, kas jums piedernekad nedrīkst palaist garām. Izpildot savu SEO kampaņu, ir svarīgi zināt gan savus tiešos, gan netiešos konkurentus.Izmantojiet dabisku valodu un gudri izvēlieties atslēgvārdu.

November 27, 2017